www.sudzibas.lv gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne briesmīga attieksme un komunikācija

gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne - briesmīga attieksme un komunikācija

Iemāciet saviem darbiniekiem izturēties ar cieņu pret citiem. Ja esmu darba meklējumos, tas nenozīmē ka esmu kāds dzērājs vai noziedzinieks. Sazinājos ar jūsu uzņēmuma pārstāvi labu laiciņu atpakaļ pēc sludinājuma, atbildēja man neapmierināta sieviete ar krievu akcentu, norunājām tikšanos. nu labi, aizbraucu, iesauca mani iekšā, cik ātri iegāju tik ātri izgāju. Bet jā, tā pati krievu tautības ar akcentu,tā kā ar kreiso kāju izkāpusi no sava beņķa ar pārgriestu ģīmi, stādījās priekšā Diana vai Dina, neapmierināta, nievājoši nopratināja mani, sajutos kā alkoholiķis un noziedzinieks, ne inteliģences, ne valodas leksika, vairāk izklausījās pēc nodzertas vai nopipētas balss.labāk nebūtu braucis, sajutos kā kaut kādā lētā krievu kontorī, lai viņa labāk būtu uz sevi spogulī paskatījusies, jo tādu parodiju vēl nebiju redzējis jo izskatījās ka ir pati laba alko mīle. Man pret krievu tautības cilvēkiem nekas nav pretim, bet šis gadījums ir izņēmums. ja vsa takaja blatnaja...fui..ja pašā sākumā ir tāda attieksme tad jūtu līdzi cilvēkiem kas strādā šajā uznņēmumā pie Sarmītes.

B

S Spuris 05.01.2023

Tu laikam gribēji ,ka tevi ar orķestri sagaida ja un ar šampanieša glāzēm ko ?

P PatiesiibasMeka 06.01.2023

Noteikti. Orķestris, kaviārs, sarkanais paklājs. Un tad ieradīsies spīdeklis un neiesprings - ar Dinu, Danu vai Diānu runājas.

D Dom2 05.01.2023

Kariņam vajag sūdzēties.