Gaismas Market jeb Gaismas maģija - Nauda samaksāta, preces nav

Tika iegādātas vairākas akcijas preces ar piegādi un samaksāts ar karti mājaslapā. Pēc nedēļas nav ne preces ne ziņas no veikala, uzzvanīju lai noskaidrotu pasūtījuma statusu teica atzvanīs. Pagāja vēl divas dienas, nekādas ziņas. Zvanu atkārtoti, turpinās skaidrot, šoreiz atzvana ka preces ir bojātas (tika pasūtīti vairāki gaismekļi) un piegādes nebūs, par naudas atgriešanu, lai rakstu iesniegumu. Klients veic pasūtījumu lai iegūtu preci nevis tērētu savu laiku un īslaicīgi kreditētu uzņēmumu. Neiesaku neko pirkt ar priekšapmaksu, lai nav jālūdzas un jāraksta iesniegumi lai atgūtu savu naudu.

Gaismas Maģija 30.12.2022

Paldies par sniegto informāciju.

Mēs esam sarūgtināti, ka jums nācās piedzīvot šādu pieredzi. Dažreiz ražotājs piegādā gaismekļus, un mūsu rūpīgā sākotnējā pārbaude atklāj defektus, kas var rasties sūtīšanas vai piegādes laikā. Šādos gadījumos mēs pieprasām jaunu piegādi no ražotāja. Diemžēl tas notiek reti, bet notiek. Lai jums nebūtu jāgaida, mēs piedāvājam alternatīvas un preces, kas ir pieejamas uz vietas. Mēs piedāvājam arī papildu atlaides un bonusus. Gadijumā ja Jūs izlemjat atgriezt naudu, ir Latvijas Republikas un Valsts ieņēmumu dienesta prasības, ir nepieciešams pareizi noformēt atgriešanu un pārskaitīt naudu atpakaļ, izmantojot aizpildītu klienta veidlapu. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Mēs vienmēr priecāsimies jums palīdzēt un sniegsim papildu bonusus.