Komentāri (5)

E elza 19.09.2008

pilnīgi piekrītu teiktajam.
jau sen, pirms kādiem 8-9 gadiem biju aizgājusi uz salonu, liekas "kaliostro" (uz brīvības ielas), neko īpašu negribēju, tīra ziņkāre. Ls 5 pusstundā. laiks, un lieka nauda bija- kāpēc nepamēģināt?
nevajadzēja ilgi gaidīt, viena zīlniece bija brīva, un es tiku uzreiz pieņemta. tikai tad mums sākās grūtības.
viņa prasa: kas jūs interesē?
es : nekas īpašs.
viņa : kāda tēma?
tā kā mani nekas nesatrauca, es teicu, lai pastāsta par mani. tad viņa mani sāka "iztaustīt". precējusies es biju jau vairāk par pieciem gadiem, tur viņa teica, ka ar vīrieti, ar ko tagad dzīvoju kopā es neapprecēšos. es klusiņām iebildu, ka tas man vairs nav vajadzīgs. viņa teica, ka viņai grūti tā strādāt, ja es nezinot par kādu tēmu man griboties dzirdēt. padomāju, un teicu, ka laikam jau varētu pastāstīt par nākotni, jo par pagātni it kā jau visu zinu. viņa izlika kārtis.
z - : jūsu vīrs dzer daudz zāles, vai viņš ir slims?
e: - lai nu ko, bet zāles viņš nedzer.
z-: tad jau lieto alkoholu.
e-: tur nu jums taisnība!(un es sapratu ka varētu uzzināt cik ilgi tas būs, un vai man tas neapniks).
par to viņa bija man pateicīga. pastāstīja, ka alkohola lietošana beigsies pēs sešām nedēļām vai sešiem mēnešiem, vai sešiem gadiem. un dzīvosim kopā mēs visu mūžu.
jau ceturto gadu esmu laulībā ar otro. pirmais savu hobiju nav atmetis, un neliekas, ka arī divreiz pa sešiem gadiem taisās to darīt.
un vēl kas. man pulsteņa nebija līdz. nevarēju zināt cik ilgs laiks pagājis. biju domājusi, ka pēc pusstundas gan jau viņa pati pateiks. ātrāk arī par savu piecīti negribēju prom iet. kad nu arī viņai es biju apnikusi, tad viņa pateica, ka pagājušas 45 min. un man jāpiemaksā 2, 50. katrā ziņā tā nav zemē nomesta nauda, jo katram laikam uz savas ādas jāizbauda patiesība par zīlēšanas saloniem.

Z zanee 27.11.2008

es ari biju taja salona "Kaliostro" man loti precizi visu pateica...ko darit lai uzlabotos dzive.. varu teikt tikai labako par vienu no si salona darbiniecem, paldies!

N Nata 27.11.2008

Kādus 15 gadus atpakaļ mums pazūda kaķiene.Priekš mums ar māsu-tas bija liela nelaime.Mes bijam vel bērni... Meklejam pa visu rajoni, visas miskastes apstajgajam, tā arī neatradam. Un tad nolēmam aiziet uz zīlēšanas salonu. Iepriekš piezvanījam, mums ieteica paņemt līdzi kaķienes foto. Aizējam abas, vienai bija bail iet.. Mums iestastija, ka kaķiene drīz atradisies, viņa atrodas mūsu majas pagrabā un ieteica staigat ar šo fotografiju pa pagrabu (it ka foto jau ir speciāli magiski apstradata un izstaro speciālus fluīdus, uz kuriem kaķiene reagēs in izies mums preti) .Nu, bērni, protams tīc brīnumiem... Nestastīšu par mūsu ilgu staigašanu pa pagrabu... Teikšu, ka samaksajam mēs 15LS.Priekš mums ta bija milzīga nauda...Bet kaķiene ta arī neatradas. Protams, ka tagad smieklīgi ir... Bet ja padomat- skumji...Viņi ņem naudu no izmisušiem cilvekiem par neko...

D Dmitrijs111222 01.02.2017

Varu to pašu pateikt par ļoti lielu krāpnieci Andzelika Orlovska. Viņa visiem klientiem saka ka viņiem ir lāsts kas ir jāņem nost. Tad sākas mašīnas attīrīšana-mājas attīrīšana- cilvēka tīrīšana un tad jau katrs radinieks. Un tas nekad nebeidzas. Plus vēl ir jāpērk visādi priekšmeti uz rituāliem. Katru reizi uz vizīti jātērē ap 100-150 euro. 3 seansi nedēļā. Lasa viņa pareizticīgās baznīcas lūgšanas un plus vēl liek Indiešu mantras fonam. Es neesmu vienīgais cilvēks kas uz viņu ir izgāzīs mēnesī ap 1500 eiro... un rezultātu NAV UN NEBŪS!
Pati īstakā šarlatāne. Viņa neliek mieru klientam ja viņš nevēlas vairāk viņas pakalpojums. Sāk iebiedēt ka kaut kas slikts var notikt ar radiem vai bērniem.
Esiet ļoti uzmanīgi lai pie viņas netiktu ... jo tas labi nebeigsies . Par šādām krapniecēm būtu jāziņo policijā. Es neesmu bijis vienīgais kas ir ticis viņas tīklos.Paskatoties cik viņa nopelna mēnesi tikai no šī darba ir pratam neaptverami. Ienākumi sākot no 2500 euro un vairāk ... nu nē... Tam ir jābeidzas ...
Es ļoti ceru ka Dieviņš visu redz ... un kādu dienu dos viņai par visu samaksāt... Āmen
Atstājot cilvēkus bez kapeikas makā un sāka ka pēc tam var vēlāk atdot .. kas nozīmē pēc 2 dienām... jo ir jau nākamais seans kuru nedrīkst izlaist ... ŠAUSMAS... Monstrs nevis cilvēks!

A Andrej Pautec 28.05.2018

Мы тоже пострадали от этой гадалки.Свяжитесь с нами.Письмо в личке.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes