AtrisinātaGabriēla SIA/ Veikals Citro - Krāpšana

Pirku cūkas šķinķi 17.02.2022. 14:23, kur veikalniece aizgriezusies iesvēra šķiņki un ar cenas uzlīmi uz maisiņa iedeva preci. Mājās pārsverot pirkumu, konstatēts ka svars neatbilst cenas uzlīmei, svars noradīts lielāks. Tā kā krapšana tika konstatēta tikai mājās, pārsverot preci, un atpakaļ uz veikalu mērojams tāls ceļš, nedevos atpakaļ uz veikalu skaidroties, jo nav ekonomiski izdevīgi benzīna pateriņa dēļ.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ineta P 21.02.2022

Jā - pārskatījos ciparus čekā. Veikalā bija norādīta cena cūkgaļas šķinķim 2.99 EUR/kg, un domāju, ka par tādu cenu arī iegādājos šo preci, bet čekā ir 4,74 EUR/kg. Mana neuzmanība protams!

I

T Tallink123 18.02.2022

Mīļā sirds, tur viss ir kārtībā. Čekā norādīts 2,344kg, tā pat arī uz maisiņa, un jūsu svariem 2,355kg- starpība, kas rodas svaru atšķirību dēļ, nebūtiski. Uz masiņa jums jāskatās ir ''svars Kg''- 2,344kg, jūsu svariņi pat rāda mazliet vairāk nekā veikala. Ceru, ka viss saprotams:)