www.sudzibas.lv Gabītis Bezatbildība

Gabītis - Bezatbildība

Mīļie cilvēki šai klīnikai neuzticiet savus mīluļus. Ārsts Māris kaķītim ar sirds problēmām, diagnosticē elpceļu iekaisumu pat nepieskaroties dzīvniekam. Ejiet ar līkumu šai Slakteru iestādei!

E

A Aļģirts Voiceks 06.09.2016

nu vispār jau es varētu teikt gluži pretējo, ļooti gudrs un labs ārsts un cenas ļooti ok.
Un ja tā iedziļinās Tevis rakstītajā, tad sirds un elpošanas problēmas ir ļoti cieši saistītas, tā ka nevajag irst .....

I Inese agrākKokina 06.04.2018

man tieši pretēja pieredze.
Dakteris Māris Kamerāds ie zinošs, atsaucīgs un iejūtīgs. Es un suns Riks esam pateicīgi par labo attieksmi un profesionālu ārstēšanu sarežģītā gadījumā.

J Jeanette 09.08.2021

Fantastisks dakteris un attieksme.Izrādās tepat blakus mājām esam atklājuši klīniku un Łoti jauku dakteri,kuram sirds ar darbu iet roku rokā.