GABI - Apavi

Janvārī veikalā Gabi, kas atrodas TC Alfa, iegādājos zābakus, kuri pēc pāris mēnešiem man saplīsa aiznesu atpakaļ uz veikalu, bet ar tādu attieksmi kā šajā veikalā pret mani izturējās pārdevējas Dana un Jūlija, vēl nekad nebiju saskārusies. ņirgāšanās un sūtīšāna divas mājas tālāk tieši acīs, tā vēl nekad nav bijis. Pēcāk arī veikala vadītāja Edita Grigorjana paspēja par mani pasmieties un piedraudēt, lai es liekos mierā ar saviem zābakiem. Kad galu galā konsultējoties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā un Neatkarīgajā ekspertīzē panācu savu taisnību, tad pārdevējas pēc šī paziņojuma bija kā izlīmētas pret mani.
P.S. Zinot to, cik daudziem cilvēkiem darbs ir ļoti vajadzīgs, tad silti iesaku firmas pārstāvjiem, kas atbild par darba spēku šajā uzņēmumā padomāt par to, kādi darbinieki šeit strādā!!! Varbūt vajadzētu ko pamainīt???
Ar cieņu I.

I

L Leta 08.06.2011

Какой хозяин, такие и продавцы! Старую коллекцию обуви выдают за новую, даже смешно, постоянные клиенты это всё видят! А обслуживание у них на самом деле плохое, и неуважительное! Сама купила шлёпки, обула один раз, отвалилась подошва, отнесла обратно! Сказали сделают ремонт- приклеели клеем-моментом наверное, все края жёлтые! Когда сказала что не буду принемать такую работу, нахамили и указали на дверь, сказав что хорошо что вообще их заклееили, что мол нечего в них по улице ходить )))) А где же мне в них ходить? Или по воздуху летать?! Больше там нечего не покупаю!

M motors 19.06.2011

Labs LV uznjeemeejs-ar izshkjaidiitaam smadzeneetm un apslakteetu gjimeni!

K Kristīne 12.07.2011

Esmu saskārusies ar ko stipri līdzīgu. Nopirku vasaras kurpes tieši Alfas Gabi veikalā un tām jau nākamajā dienā saplīsa gumija lencītē.
Aiznesot kurpes atpakaļ uz veikalu man divas pārdevējas nepārtraukti apgalvoja, ka tas neesot brāķis un tā tam ir jābūt. Un kad pieprasīju, ka tomēr vēlos rakstīt prasījuma pieteikumu viņas man visu laiku atkārtoja, ka naudu man neviens neatgriezīs un veltīgi tik gaidīšu 10 dienas (starp citu, joprojām gaidu atbildi no veikala pārstāvjiem - iet 5.diena), utt.
Turklāt pārdevēja manā klātbūtnē nogrieza saplīsušo gumiju.

P Paula Kinne 19.05.2018

Garantija šim veikalam kā tāda nepastāv, par to pārliecinos jau otro reizi! Saplīstot kurpēm pēc dažu mēnešu nēsāšanas aiznesu uz veikalu, lai veiktu apmaiņu, kur kategoriski atteica kaut ko atgriezt vai mainīt izsakot personīgus apvainojumus, ka esmu nevīžīga un vēl kāda tur un ka jābūt kaunam nākt uz veikalu ja saplīsuši apavi. Kad nesu zābakus uz apmaiņu ar pārsprāgušu zoli teica, ka tie jau bija jānes uz remontu un jāmaina zole, ko es pie viņiem esmu atnākusi kaut gan garantija bija vēl vesels gads. Nav brīnums,ka viņiem FB nav iespējams ielikt vērtējumu, parasti šo funkciju atslēdz tie kuriem daudz sūdzību vai zin, ka rīkojās negodīgi. Neiesaku meklēt apavus šajā veikalā! Pētot sūdzības.lv skatos neesmu vienīgā ar šādu problemu

K Kitija Bladžinauska 23.07.2019

Man tā pati situācija... tikai liepājā. Jāpiebilst, ja pārdevējas atsucìgas... taču uz naudu varat necerēt!