www.sudzibas.lv G4S darba likuma neiverosana!!!

G4S - darba likuma neiverosana!!!

Labdien stradaju G4s firma par apsargu firma nemitigi apkaw savus darbiniekus uz naudu izmantojot savu kontroles dienestu un darba instrukciju piemeram atnac uz darbu vienu dienu neskuvies -nauda -poga kreklam atpogata -nauda -zurnala neparakstijies -nauda!!!un kas vel ir sokejowi instrukcija ir noradits ka jastaiga vasaras forma zabakos!!!g4s izdot savus zabakus sintetiku kura kajas paliek baltas un veidojas senites uz kajam!nevelkasi zabakus -nauda!Firma neivero ar darba likuma paredzeto likumu nelabveligi apstakliveicot darbu, un nelabveligo seku veicnasanu!!Firma nemaksa saviem darbiniekiem jau 3 menewus paredzeto piemaksu 50%apmera par darbu nakts stundas!!neviens negrib un baidas strideties jo vinus tad parcels uz objektim ar 160 stundam menesi un samaksu 1ls uz rokas stunda:(biezi liek stradat vairak par 24 stundam nedodot laiku atputai !!!

I

L Likumsargs 30.05.2010

Jums vajag uzrakstīt iesniegumu Valsts Darba inspekcijai!

I ivars 30.05.2010

tā viņš ir un bus pie mums..ja ligumā minēts tad ir jāskujās!!:)))

I ivars 30.05.2010

darb inspekcija jus ko...tur nabaga darbinieku pēc tam vnk...:))))

Z Zobs 30.05.2010

Man sargu firmas vienaldzigas.
Srgu problemaas ari vienaldzigas.
Vergu tauta, kas 20 gadus ieveel tos pasus.
Tapec esat vergi.
P.S
Tapat, varu iedomaties, kapec ZAABAKI.
To ZABAKU del novelu JUMS ALGU VISPAR NESANEMT.
Likumam vajadzetu aizliegt vasaraa un telpaas zabakus sargiem.
Cik biezi lieto zabakus, sudzibniek?
Cik cilvekiem esi lietojis?

A Aste 31.05.2010

Šādas sūdzības ir kā suņu rejas karvānai, kas "tešās" tālāk. Izlasiet savu darba līgumu. Ar 99% ticamību minu, ka Jūs strādājiet par minimālo stundas likmi (1% - nedaudz virs minimālās). Un no likumdošanas (!!!) viedokļa Jums visas 50% piemaksas nakts stundās un 100% piemaksa svētku dienās ir sarēķinātas absolūti pareizi. Nu un??? Pat ja atnāks Inspekcija - max - uzliks 100 Ls sodu par virstundām. Un kas būs tālāk??? Uzmini nu?

S sssss 01.06.2010

es arī strādāju G4S, bet neko tādu neesmu piedzīvojis... tā ka kaut kas tev tur pašam nav kārtība! ar algu nekādu problēmu nekad nav bijis. izlasi kārtīgi līgumu, tad sapratīsi kas ir kas. un par tiem sodiem, tas ir tikai normāli, ja firma kontrolē darbinieku izskatu. man daudzi ir teikuši, ka G4S darbinieki uz citu firmu fona izskatās daudz labāk, ir koptāki un arī formas ļoti labi izskatās.

M maris 03.06.2010

Es ari esmu straadaajis shajaa firmaa.negodpraatiiga firma uzreizi varu pateikt.

S Sargudarbsnomalas 03.06.2010

Tagad saaprootu.
TV raadiija jau sen par STREIKU un kaukadam VIRSSTUNDAM, nemaksaataam algaam.
Neatceros, kaas taas bija par firmu- kaut kaada firma bijaa.
ZINIET,
SAPRATU, KAAPEC IR SLIKTI SARGI LATVIJAA!
ES BIEZI ESMU TALLINAA DARBA JAUTAJUMOS.
AGRAK BRAUCU AR AUTOBUSU PAT, NAKTIIS IEBRAUCU AUTOOSTAA, TAD SAAKU AR AUTO BRAUKAAT UZ TURIENI.
VELAK AR LIDMASINU SAD TAD BRAUCU.
---
Tallinaa ir LOTI LAIPNI UN JAUKI SARGI UN POLICISTI.
VINI IR LOTI ZINOSI, MAN SAARGI IR PALIDZEJUSI ATRAST PAREIZU IELU, UN DIVREIZ PAT PALIDZEJA TRANSPORTA SARAKSTUS SAMEKLEET.
PARAADIIIJA, KUR NAKTII IR KAS ATRODAS, CIK JAMAKSAA TUALETEE, KAA JAMAKSAA, KUR VIESNICA.
PALDIES ARII TALLINAS POLICIJAI UN APSARDZES FIRMAAM
KAS DOD APSARDZI LIDOSTAI, AUTOOSTAI/PAZEMES PIETURVIETAAS UN OSTAS RAJONAA.
LOTI LIELS PALDIES PAR LAIPNIIBU UN JAUKU ATTIEKSMI.
SARGI UN POLICISTI, AR KO KONTAKTEJOS TALLINAA
VISI BIJA RESPEKTABLI, CIENIJAMI UN NOSVEERTI, STINGRI UN IZPALIDZIGI CILVEEKI.
PRIEKS, KA TAADI IR.
---
KAD LATVIJAA BUUS TAADI SARGI UN POLICISTI, KAM NAV BAIL PAJAUTAAT KAUT KO?
REDZIET, IGAUNIJAA
SARDZES FIRMAAM PARASTI IR TAA.
SARGI, KAD PARKAPJ NOTEIKUMI, VINUS BRIDINA MUTISKI, TAD RAKSTISKI.
KAD SAVAKTI VAIRAKI BRIDINAJUMI, TAD ATLAIZ NO DARBA!
TAPEC TUR SLIKTI SARGI IR MAZ!!!
LATVIJAA UN EKSPRS
IR NIKIS AR SODA NAUDU.
SKOPUMS.
KARE UZ NAUDU?
MANS FATERS STRADAJA PSRS LAIKAA.
TUR TUREJA DZERAJUS DARBAA UN NOENEMA PAR SODU PREMIJAS.
AUDZINAAJA, BET DARBAA TUREJA, LAI NONEMTU PREEMIJU.
STROIKAS EKS PSRS
NAPILSJA MUZIK- STRAF.
UN TUREJA TAADUS.
TUREJA, JO VINIEM BIEZI VAREJA NEMAKSAAT ALGAS.
SKOPUMS.
----------------------------------------
FIRMU KAADA LATVIJAA IR TAAA
KO
TE RAKSTAA
ES
NEZINU
KAADA TAA IR.
SARGU DARBU NESTRAADAAJU, NEZINU, KAS UN KAA!
-------------------------------------------
ZINU KA LATVIJAA BANKAAS IR LAIPNI SARGI, KAM VAR KO ARI PAJAUTAAT, KUR JAAIET UTML.
BANKAAS JAA, TUR SARGI IR LABI.
------------
TIKAI IGAUNIJAA SARGI TAADI KAA MUMS BANKAAS
STRAADAA ARI UZ IELAAM!!!
---------------------
SAARGI, LAI KURA FIRMAA JUS STRADAJAT
ESIET LAIPNI UN CIENIJAMI.
LIDZINATIES RIETUMU KOLEEGIEM.
TAD JUUS KLAUSIIIS UN CIENIIS.

A aglniete 04.06.2010

Uz Aglonu!

Lai top slavēts Jēzus Kristus.
Acinu jau tagad komplektēt svetceļnieku grupas uz Aglonas svetvietu. Dosimies mēs turp ar kājām svetceļojumā.
Diskusijas par gaidāmajiem svētceļojumiem uz svētvietām Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām . ツ
ツ Ceļabiedru meklēšana uz Aglonu, citas iespējas ceļot lētāk ar autobusiem, privātajiem auto, vai ar autostopiem pie Aglonas Dievmates .
ツ Naktsmītnes lētāk ------- piedāvāšana un meklēšna. ツ
ツ Salidojumi, kopīgi domubiedru pikniki dabā, pārgājieni, kopīgas tikšanās. ツ

ツ Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties šai domubiedru grupiņai:

ツ Liels lūgums šo informāciju par šo jauno domubiedru grupu pārsūtīt tālāk saviem draugiem, paziņām, kam patīk ceļot, dalīties kopīgos iespaidos par ceļošanu, pārgājieniem, autostopiem.

ツ Lai Dieva žēlastība Jūs pavada no dienas dienā !!! ღ ღ ღ

ツ Lūdzu, pievienojies pats un lūdzu aicini arī domubiedru grupai pievienoties savus draugus.ツ

N nj 04.06.2010

g4s vispar suuds, es pat majas apsardzi pargaju uz citu

A Avatars 09.06.2010

Sveists. jau no sudzibas teksta vien redzama sudzibnieka attieksme pret dzivi. Un tadi bus neapmierinati vienmer un visur, un vienmer tikai visi citi bus vainigi.

Gods un slava G4S - si kompanija ir cieniga saukties par drosibas pakalojumu kompaniju. Lai sitadi sudzibnieki brauc prom, lasa senes basam kajam - un, lai vieta nak tadi, kuri var noskuties un aiztaisti pogas. Zin vai ko - es ari tadus sev apkart negribetu redzet.

V Vladimir 23.06.2010

G4S Nevis Apsardzes uznemums, bet bernudarzs! :-)

V vladimirvolgin 29.07.2010

Я сам работал в сей (и не только в сей) охранной фирме. И скажу, что действительно, руководство многих охранных фирм, относятся к работникам как к быдлу. На огромную территорию ставят одного человека, изаставляют ходить в обходы по 30-40 минут каждый час, создавая тем самым просто прекраснейшую атмосферу для воров. Пока охранник находится в одном конце территории, на другом-делай что хочешь. А виноват охранник, выполнявший свои обязанности. И конечно ищут поводы что бы удержать лишнюю копейку. За ночные и праздники не платят в полном размере. Кресла неудобные, а ты сиди, а то что мы не роботы, забывают. Пока начальники не поймут, что для того чтобы люди работали, их надо не запугивать штрафами, а создать условия, что бы люди были заинтересованны в том, что бы не потерять работу, а в первую очередь льготы и привелегии, а работать где тебя чмырят, можно найти и другое подобное место, и опять плевать на всё, и делать вид что мы работаем, в ответ на то, что они платят нам зарплату. Всем, не только охранникам, надо сказать-ХВАТИТ, МЫ ЛЮДИ, А НЕ БЫДЛО, И ЕСЛИ ХОТИТЕ ОТ НАС ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ КАЧЕСТВО РАБОТЫ, ТО И СОЗДАЙТЕ ЧЕЛОВЕЧЕСКИЕ УСЛОВИЯ, А ЕСЛИ ХОТИТЕ СВЕРХ ЧЕЛОВЕЧЕСКИЕ УССИЛИЯ, ТОГДА И СОЗДАЙТЕ СООТВЕТСТВУЮЩИЕ УСЛОВИЯ. Но мы из страха молчим. Кто хочет быть овечкой-пожалуйста. Но я молчать небуду, и пусть уволят, найду новую работу. А найду соратников, так скажем громче, но в рамках закона.

I izbijis 22.08.2010

jaunības stulbumā biju strādājis tajā murgu kantorī, pateikt varu vienu ka tiem kuriem nav izvēles tos arī izmanto un groza ar viņiem kā grib, un to ka tur ņem visus pēc kārtas, arī ta bijis, nezinu kā tagad. Viņiem pilnīgi vienalga ka Tu strādā, noņems piemaksu un pārcels uz citu dieva aizmirstu stūrīti kur varēs kā suns būdiņā sēdēt, bet pats interesantākais ir tas viltīgais līgums kur viss aprakstīts cik atceros ka tajā piemaksā tika apkopots arī nakts tarifs. Bet piemaksa te viņa ir un te vinas nav. Agrak tik traki nebija nez ko viņi dara vai ceļ pakalpojuma kvalitati ar saviem kontrolieriem vai cenšās samazinat izdevumus tagad visdrīzāk protams griež izdevumus. Ir izeja ja reiz tik daudz neapmierināto tad apkopojiet spēkus organizējiet paši savu kantori un meklējiet klientus paralēli esošajam darbam -aiziet strādāsiet paši uz sevi. Jā nav viss tik vienkārši vienkāršāk ir sēdēt un gausties cik grūti un kādi apkārt visi negodīgi

B bozo 02.11.2010

Tas ir viens cuuku kantoris, tur reaali nemaksaa un prieksnieks ir kaut kaads čurka kas neko pats nesaprot no apsardzes, straadaaju utr jo nav citur kur iet un likties, bet ja buutu tad pie velna g4s ar visiem likumiem, un tie kuri te raksta pozitiivas lietas par to mauku maaju ir kaut kaadi vecie kadri kuriem dod labas haltuuras un utt, pie velna simt reiz!!

J Jānis 10.02.2011

FANV-pediks! Birojā vnk stulbie cilveciņi sež! OVC maukas strādā! Nogrieža piemaksu! Par darba pienakumiem neviens pat nedoma-liela psiholoģiska slodze! Kolektivs-stukaču bars! Jaiet prom no šis bedres. Tas ir tikai fakti!

haaahahahaa! Kādreiz pats esmu strādājis "G4S" operatīvajā dienestā, reģionā! Dārgie klienti, iedomājieties! Automašīnā esmu viens, objektu ļoti daudz! Nakts klubi, bāri, dzertuves utt, kur narkomāni apgrozās, šauj, dur viens otru! Nabaga bārmenīte nospiež pogu, piemēram kautiņš ( 5 cilvēki ), kā Jūs domājat, vai 1 apsargs ( 1m vai 2m garš - nav nozīmes ) iejauksies kautiņā, kur ir 5 / 6 dzēruši, sanarkojušies, ar nažiem utt hahahaha, nedomāju vis! Es un mani kolēģi labāk pastāvēsim malā un paskatīsimies kurš uzvarēs! Vadība ir nožēlojama, algas maksā smieklīgas un neadekvātas darbam, operatīvajiem darbiniekiem ir prasība PERSONIGAIS IEROCIS - kāpēc??? aaaaaa, a tāpēc ja viņš pamatoti / vai nepamatoti kādam iešaus / nošaus "G4S" atbildību neuzņemas, jo ierocis viņiem nepieder! Tapēc es vienmēr gulēju mājās un "firmas" nožēlojamā forma skaisti karājās uz krēsla, kopā ar biksēm, mašīna stāvēja pagalmā, un es sapņoju ļoti saldus sapnīšus! :) Kad atskanēja trauksme, es lēnā garā izlīdu no gultas, saģērbos utt, nesteidzīgi aizbraucu uz objektu pēc apm 15 - 20 minūtēm, par tādu nožēlojamu atalgojumu es netaisos nekur steigties! TEIKSIET - meklē citu darbu? ATRADU JAU SEN :D Šobrīd atceros laikus kad varēju atpūsties "G4S", bet kad pienāca KRĪZE, tad viņi sāka mūs dr*** un es aizgāju! :))
ŠOBRĪD APSARGI VAIRS NEVAR GULĒT MĀJĀS, KĀ ES KĀDREIZ, VIŅI GUĻ MAŠĪNĀS BENZĪNTANKOS UN VISĀDOS KAKTOS, BRAUKĀ APKĀRT, JO IR UZSTĀDĪTS GPS VISĀS AUTOMAŠĪNĀS. Atcerieties, ka vairums no apsargiem nav profesionāli un pietiekami fiziski sagatavoti lai reaģētu ārkārtas situācijās! Neizgulējušies, nostrādājušies 250h mēnesī un vairāk, lai varētu sagrabināt kaut daudz maz ciešamu naudiņu iztikšanai, VIŅI NESPĒS NOREĀĢĒT ārkārtas situācijās, un labākajā gadījumā cienījamie klienti, Jūs apzags! Takā 10x padomājiet, vai Jums ir vajadzīgs slēgt līgumus, maksāt savu naudu un iesaistīties ar šo "kantori" lai beigās uz savas apzagtās mājas sliekšņa sastaptu vienu samiegojušos, izspūrušu apsardziņu kurš steigā būs ievilcis labās kājas kurpi kreisajā! :D Lai Jums labi veicās!

S Susuriņš 14.05.2011

Es arī strādāju G4S.
1. Nākat uz darbu kārtīgi izgulējušies, ar sakārtotu formu un kārtīga izskata (kā tas ir aprakstīts instrukcijā ) un nebūs nekādu problēmu.
2. Esiet darbā laicīgi, paredzētajā laikā atzīmējaties ar "Active quard" un problēmu nebūs.
3. Pirms parakstīt darba līgumu kārtīgi izlasiet instrukcijas, un PILDIET tās, un problēmu nebūs
4. Mīļie esošie un bijušie kolēģi, atcerēsimies, ka darbs nav izklaide, kā daudzi to gribētu un nekad jums nenogriezīs ne piemaksu, ne arī rajienu saņemsiet.
Un pareizi dara, ka firmas ierindas attīra no tādiem šmurguļiem, kas nesaprot, kas ir disciplīna! Un pārejiem tik pateikšu-priecājieties, ka es neesmu pieteikusies(-cies) kontroles dienestā, es uz daudzām nekārtībām daudz bargāk skatītos. Apsardzes darbs ir grts un tur disciplīnai ir jābūt kā laba armijas daļā.

A andris 08.08.2011

Jā, godīgi strādājot virsstundas, naktsstundas svētku stundas vairāk par 220 nenopelnīsi ne pa kam!

B badā 26.09.2011

g4s pārkāpumu ir nežēlīgi daudz, kaut vai elementārs pusdienslaiks nav nodrošināts, uz papīra itkā skaitās, ka ir, bet dabā nav. Ko, lai saka par operatīvajiem, ja pat objektos nav elementāri ledusskapja un mikroviļņu krāsns :( Operativie vispār ēdat kur gribat, es pat teikšu rijat lai paspētu :D ka likums pusdienas iztraucēs vainu zvnans no OVC par trauksmi, jeb par to ka beidzies pusdienslaiks :( un nevienam neinterese cik gara rinda bija ednica un vai tu paspeji paest :( un sada veida parkapumus varu uzskaitit čupām. Higiēnas normas arī ir nulle, nav pat tualetes kur normāli nokartot dabiskās vajadzības, un ja pabrauksi kautkur nostāk pačurāt tā prēmija nost un tas ir fakts. Mašīnās jāsals, jo lidzko pasildisi salonu rodas degvielas pārtērinš, prēmija atkal nost. utt varu skaitit un skaitit necilvecigos apstaklus