www.sudzibas.lv Fulfix krāpšana

Fulfix - krāpšana

Vēlos brīdināt cilvēkus no krāpniecības ! Jauna prece latvijā " pret matu izkrišanu-ataudzē matus". saucas FULFIX.
Gandrīz iegrābos,bet pirmstam izlēmu pameklēt inform. ,atsauksmes par šo firmu internetā. darbojas viņi arī bulgārijā. u.c.
mājaslapā cilvēku bildes( kuriem brīmumlīdz.ataudzējis matus) nemainās. mainās tikai viņu vārdi un uzvārdi-tiek pieskaņoti atiecīgajai valstij uz kuru tad tēmē.Ir pārbaudīta viņu norādītā adrese ņujorkā. tur tāda firma nav.
lasīju ka sastāvdaļas uz saņemtā flakona atšķiras no tiem brīnumaugiem tur nav ne miņas.
Vispār domājiet ar galvu un paši varat palasīt atsauksmes netā.

B

T temperance 13.05.2014

Nopirku...redzu pilnu galvu sīkiem matiņiem...100 % uz visiem neiedarbosies, bet esmu priecīga, ka riskēju!

F firmaslietas 09.07.2014

Nopirku FULFIX līdzekli un lietoju cītīgi aptuveni 2 mēnešus. Rezultāta vispār nekāda. Par laimi arī neparādījās nekādas dermatoloģiskas problemas, bet varu apgalvot divu mēnešu laikā ne par matu vairāk. Rūpīgi focheju sevi katru nedēļu, tāpēc varu teikt ka tas ir sviests un arī es esmu mazliet palīdzējis ar savu lētticību iedzīvoties ieglas naudas pelnītājiem!

Augšējais komentārs man skiet ir viens no tirgotājiem:). Varēja biku gudrāk to textu noformēt:)