www.sudzibas.lv Fulfix kā atklāt krāpšanos

Fulfix - kā atklāt krāpšanos

Cilvēki, kad parādas tādi brīnumi lasiet visu uzmanīgi! Palasiet vēlreizi komentārus un apskatiet laikus kad rakstīti!

Oho, tu izklausies tik pārliecinošs, ka gandrīz pārliecināji mani iegādāties vienu iepakojumu. Visticamāk es tā arī darīšu. Bet ja tas būs kaut kāds mēsls, tu būsi atbildīgs par manis pierunāšanu!!!
Atbilde · Patīk · Augusts 4 plkst. 9:38 pm

un lūk atbilde uz šo

Austris Sipenieks Es pasūtīju. Domāju, ka šis produkts ir nekam nederīgs.
Atbilde · Patīk · Augusts 4 plkst. 9:44 pm

Kur redzēts ka piegāde no ķīnas tiek veikta burtiski dažu sekunžu laikā! Arī šādām sīkām niansēm jāpievērš uzmanība, un vēl mazs knifiņš, jūs tur komentāru savu neierakstīsiet jo tas nav atļauts!

Tā jums būs vieglāk atpazīt negodīgas reklāmas! Apskatiet arī pārējos šīs lapas komentārus un padomājiet kas nav kā vajaga!

Jā kāds šo liks aiz auss un neuzķersies priecājos palīdzēt, lai jums veicas!

к Катя Фурина 07.08.2014

Народ, нашла новую фишку по заработку - просто читать смс и получать за это деньги, я зарабатываю 20-30$ в день просто читая смс, времени не занимает вообще и возраст не имеет значения, деньги получала на карточку не однократно.Вот сами попробуйте, вот ссылка - http://uvsr.stu.ru/s/811