www.sudzibas.lv frizierpakalpojumi mākslīgie mati/krāsošana

frizierpakalpojumi - mākslīgie mati/krāsošana

"friziere" KRISTĪNE SILIŅA, piedāvā matu pieaudzēšanu par sakarīgām cenām.
sludinājums:

samaksāju 85ls par pieaudzēšanu un vēl 5ls par krāsošanu.
Mākslīgie mati toni nepaņēma un atšķiras no manējiem.
matos kopā man ir 90 gramīgās šķipsnas.
*stellina mati laikam
Meitenei teicu, ka jākrāso vēlreiz un, ka man vajag vēl vismaz 40 šķipsnas.
Protams par samaksu. Biju ļoti neapmierināta ar rezultātu.
Bez liekiem stresiem, es viņai tā arī pateicu.
Visu bijām sarunājušas, ka viņa brauks pie manis, un sataisīs, un viss būs labi. Pēķšņi ne telefonu ceļ, ne atbild uz vēstulēm.

+ pirmajā vakarā atbrauca bez matu šķērēm, bez tā apmetņa, kad matus griež. Nu vispār kkāda čerņa, es atvainojos.

Es jūs gribēju pabrīdināt.

Bildēs jau tur baigi smuki viņa tos matus saaudzējusi un tā.. bet tā attieksme ir "super"

esmu ļoti dusmīga, un attiecībā pret viņu spēju raidīt tikai rupjus vārdus!

E

F fufelis 21.07.2011

Vispār vāks, princese atradusies. Pa kaktiem krāso un audzē matus, nemaksā valstij nodokļus un vēl neapmierināta. Kauna nav, ej uz frizētavu, par pakalpojumu prasi čeku un tad sūdzies.

E es 22.07.2011

Vel nodokli jaamaksaa ??????????A-ha-ha!

T tifffeell 22.07.2011

Ja tā ir taa pati Kristine, tad si ir primaa dzirdēsana ka par vinu kaads ko sliktu saka, jo pie vinas jau eju 2 gadus un manas draudzenes iet un draudzenu draudzenes.Laikam tev pasai kkas greeizi ieet ! Un vel kas, vina ar maakslīgajiem nestrādā

A Austris 22.07.2011

Ja cilvēks pats parakstās uz tādiem kreisajiem pakalpojumiem, kur pēc tam nevar neko pierādīt, tad nevajag arī vēlāk sūdzēties par nevēlamo rezultātu.

G G 04.11.2011

Nevajag, nevajag sūdzēties, bet kāpēc gan nepabrīdināt citus?