www.sudzibas.lv Free Taxi Šmaukšanās, kavēšanās..

Free Taxi - Šmaukšanās, kavēšanās..

Sveicināti mīļie lasītāji! Es izsaku lielu fui FreeTaxi dienestam. Lieta tāda, ka es šo servisu atklāju kā lētāko, bet bieži vien nācās par to nožēlot. Augošs uzņēmums nespēj tikt galā ar pasūtījumiem, un bieži vien, kā sak' tautā, uzmet.
Situācija pirmā - no rīta aizguļos un izsaucu taksi. Dispečere uzreiz nosauc summu un aptuveno laiku, pēc kura ieradīsies mašīna. Solītās 15 minūtes izvērtās 27 minūtēs, kā arī brauciena summa izauga (par pār-desmit santīmiem, bet izauga), piepīpēts salons un vadītāja neorientēšanās pat pēc GPS izraisija iekšā paniku. Darbs tika nokavēts, tas laimīgs aiztraucās ar dažiem latiem kabatā.
Otra situācija - pēc tā incidenta pagāja kāds laiciņš, par kuru arī aizmirsu. Piektdienas vakarā saburzījās Tusiņš un no Rīgas vajadzēja tikt līdz Vangažiem. Pasūtījām taksi laikus, lai varētu vēl kādu brītiņu atpūsties un ražīgi doties ciemos. Atkal, solītā stunda izvērtās par pusotru, piebrauca taksis (normāls), iekāpām, "tikām" līdz galamērķim, samaksājām +vēl labu naudu atstājām dzeramnaudā. Tā kā mēs paši neorientējāmies šajā apkaimē, nācās izmantot 1188 palīdzību, pēc kuras mēs noskaidrojām, ka atrodamies 10km no īstās vietas(nosauktās adreses) un līdz Rīgai ir tāds pats attālums. Pagāja 3minūtes pēc mašīnas aizbraukšanas un mēs sākām zvanīt taksometru dienestā, kur mums paziņoja, ka tas taksometrs nevar atgriezties, jo jau ir paņēmis citu pasūtījumu(citā Latvijas galā) un ved klientus uz lidostu. Mēs pieprasījām citu mašīnu, mūs laipnā veidā pasūtīja, sakot ka tuvākā mašīna pie mums varētu būt pēc 3 stundām. Ir vēl dažas līdzīgas epizodes, kad sazvanām taksi, solās būt pēc 15 minūtēm, paiet tās 15 min, zvanam uz viņu numuru 8880 un pat dispečers neceļ 5 minūšu zvanīšanas laikā.
Esat uzmanīgi, nevajag ekonomēt uz saviem nerviem, izvēlaties drošas un pazīstamas kompānijas. Paldies!

donna b 08.08.2012

"Esat uzmanīgi, nevajag ekonomēt uz saviem nerviem, izvēlaties drošas un pazīstamas kompānijas." Tieši tā. Esmu apmierināta ar RedCab taxi, kaut gan ļoti bieži viņus neizmantoju. Bet kad bija jābrauc uz lidostu vai jāpaņem taxi centrā, nebija nekādu problēmu.

T Troyanda 08.08.2012

Странно и очень странно. Я пользуюсь freetaxi уже больше года и ни разу, еще раз повторяю ни разу они меня не подводили. Ни рано утром, ни в 3 часа ночи - все четко - время назначено - машина подъехала. Цена всегда такая, какую назвал оператор, и она значительно меньше чем у других.

O oscarsq 23.08.2012

Hmmm.. skaidrs, ka taksis tev pakaļ nebrauks meža vidū! Ne baltic Taxi ne Sarkanie! :D Pats pa Freetaxi biju dzirdējis pa ausu galam, un nesen pirmo reizi pats pamēģināju! Teikšu godīgi - esmu sajūsmā! Mašīna gan nebija pirmā svaiguma (ford Focus ja nemaldos), bet ko var gribēt par tādu cenu!

Un galvnais - cenu cik jāmaksā zināju jau PIRMS brauciena! Nekādas loterijas!

p.s. ja jābrauc steigšus un pēķšņi tad gan pieļauju, ka Freetaxi labāk nesaukt - man bija kautkādas 20 min jāgaida par ko arī brīdināja!

G Grinchss 17.09.2012

Pirmoa reizi izmēģināju Freetaxi pirmks mēneša braucienam uz lidostu! Ja ar baltic taxi tas man parasti izmaksāja 9 LVL tad ar viņiem 5 LVL! Kopš tā laika ar citu kompāniju braucis neesmu un NEKAD nav bijušas problēmas!

Vienreiz gan taksists gribēja prasīt summu nedaudz lielāku nekā bijām ar dispičeri vienojušies (Free taxi braucienu cenu var zināt jau PIRMS paša brauciena, līdz ar to šmaukšanās ir izslēgta)... bet es pateicu, ka man dispičers sauca tādu summu un tādu arī iedevu!

Nekādu problēmu un dienests lielisks! Iesaku! (mašīnas starp citu viņiem ar tīri svaigas - lai arī ne tik labas protams, ka Baltic taxi)!