Free Taxi - Oбман

Обманывают!
Говорят, что цены у них хорошие, и на сайте калькулятор есть, и т.д.
Зашёл к ним на сайт на колькуляторе расчитал стоимость поездки - 5,85. Цена меня устроила. До аэропорта дешевле точно не доехать.
Позвонил, заказал; говорят - 9,87 латов. Я говорю: на сайте стоимость гораздо ниже, а мне говорят: ничего не знаю, не хочешь, не едь по такой цене. Кто же тебя за 5 латов повезёт?
Я говорю: надо как-то решить этот вопрос. А мне в ответ: а что тут решать или едешь за 9,87 или нет, а то что ты там на сайте увидел, меня не волнует.
Спрашивается: зачем нужен такой сервис?

N

Komentāri (2)

D diablo 13.02.2012

Šīs sūdzības autors nav neviens cits kā panda taxi darbinieks, tas ir ļoti labi redzams aplūkojot šī cilvēka pārējos sacerējumus šajā saitā. Ar free taxi esmu braucis vairākas reizes un ar visu esmu apmierināts, taču ja ir situācija kad nekādā gadījumā nedrikst nokavēt svarīgu tikšanos vai lidmašīnu, tad gan tomēr izsaucu smail taxi jo pandas un free kaut ir lēti taču ļoti bieži kavē.

T thebaibinsh 21.02.2012

Šī sūdzība mani ļoti pārsteidza. Es lietoju dažādus taksometra pakalpojumus atkarībā no situācijas nepieciešamības, un arī ar šo taxi man nav bijušas problēmas. Aprēķini, protams, mēdz būt kļūdaini, jo ir jāņem vērā arī pārējie apstākļi - laikapstākļi, sastrēgumi un citi neparedzēti apstāķļi, taču pakalpojuma cenu nobīde parasti nav uz pusi lielāka. Tomēr, ja tiešām vajag kaut kur paspēt laikā izmantoju Baltic Taxi, jo šis taxi vēl nereizi nav pievīlis un noteikti nepievils, un cena arī ir arbilstoša par braucienu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes