www.sudzibas.lv Free Taxi šmaukšanās

Free Taxi - šmaukšanās

Vakar izdomājot,ka jābrauc no Klondaikas mājas izdomāju pasūtīt taxi.Atcerējos,ka man teica,ka Free Taxi esot mazas cenas.Izsaucu pateica,ka jāgaida 15min. tas mani ļoti iepriecīnāja.Atbrauca taksis(smile taxi)iesēdos......nepatika tas,ka arā bija vēsi un taksī iekša gan vadītājam logs bija vaļā gan aizmugurē salonā bija kā ledusskapī!Labi aizmugurē aizvēru logu vadītājs savu arī pievēra.Pamanīju to,ka neredzu skaitītāju kā nemēģināju skatīties neredzēju.Parasti es skatos cik nauda jau uztecējusi.Atbraucot no Merķeļa ielas līdz Baložiem pārādījās aizsegtais skaitītājs....un summa 8.89 biju šokā par ko tāda summa?Visur taču saka,ka Free Taxi esot baigi lētais tad no kurienes parādījās šāda summa?Biju braukusi arī agrāk no Centra uz majam tikai ar sos taxi man summa maksimums sastādīja 7ls pēc skaitītāja bija reizes kad aizbraucu pēc skaitītāja ari par nepilniem 6ls (neatceros vai Alviksa bija vai Avoiss)uzskatu ka tā ir šmaukšanās un nevienam neiesaku zvanī uz Free Taxi!

O

F Funny 06.08.2012

Vajadzeeja paluugt ceku, tur viss ir rakstiits, vini nem naudu par km, iekapsanu un minutem( 5 sant. minutee)...bet Alviksa pec tarifiem tiesham daudz letaka firma

N neznajka222 24.01.2015

etaxi24 в Риге ездил на дешёвом такси. название интересное -taksis taxi цены смешные 0.30 евро за км.
Дали визитку. Вот номер +371 67500005 .
Всем советую.У них есть прикольная апликация eTAXI24.LV
Заказ машины без диспетчера сразу видиш машину и она к тебе едет просто удобно.
Рекомендую аппликацию.

A Andis Raudis 12.04.2016

Es ari esmu izmantojis Freetaxi pakalpojumus. Priekšrocība tā, ka cenu var salīgt iepriekš. Un uz skaitītāju nav jāskatās, vadītājam jādot nolīgtā summa un viss.
Free taxi kavējas, tas jāņem vērā, jāpasūta ar laika rezervi, bet tomēr lētāk kā ar citām firmām.