www.sudzibas.lv Forumauto Peugeot Krāpšana, slikta attieksme

Forumauto Peugeot - Krāpšana, slikta attieksme

Nenormāls serviss, totāls haoss un bardaks. Prasās pēc žurnālistu vizītes. Aizdzinām auto uz ikgadējo apkopi (2. Auto garantijas gadā) , servisa strādnieki nejēdz pārbaudīt ritošo daļu. Saņemot auto (pie auto stūres sieviete-8. Grūtniecības mēnesī) konstatē, ka auto grab, lieki teikt, ka izbīlis ne pa jokam. Tā pati sieviete aizdzen auto atpakaļ un saka, kā tas var būt? Uz ko darbinieks saka, bet mēs jums prasījām vai ir kādas sūdzības. Sūdzības kā reiz parādījās pēc "apkopes", proti, auto sāka grabēt. Maiņas auto nepiedāvāja, uz jautājumu par to, kur maiņas auto, saka, ka nav viņiem. Nevar būt ne runas par taksometra izdevumu kompensēšanu. Mašīna jauna no rūpnīcas, tikai 2,5 gadi. Patstāvīgi jābrauc uz garantijas remontu. Mīļie cilvēki, neizvēlaties apkalpoties pie Forumauto Ulmaņa gatvē, ja vien nevēlaties patstāvīgas galvassāpes.

V