www.sudzibas.lv Forum Cinemas nepeiklajīga attieksma pret klientiem

Forum Cinemas - nepeiklajīga attieksma pret klientiem

Pēc šodienas vakara seansa Forums cinemas esmu sašutumā- uzreiz pēc seansa beigām visus izdzena ārā uz ielas, uzreiz aukstumā un salā, bez iespējas aiziet pat uz tualeti (pēc 3 stundu garas filmas tas ir diezgan aktuāli), vi varbūt vēl pakavēties telpā un "atiet". Nē, forum cinemas pa atsevišķu sāna izeju visus "izved"... kas tā ir par attieksmi????

R

J Jana18 31.01.2014

Es arī bieži esmu nonākusi šādās nepatīkamās situācijās. Taču tas nav tikai Forums Cinemas. Arī Cinamonā vakaros tu tiec izlaists pa evakuācijas izeju.
Paraksti nokārtošanās problēmu atrisinu, aizejot uz WC jau filmas laikā.

D Dailis Bezvārdis 31.01.2014

nepietiek ar to ka filmas laikā ēd, dzer kā cūkas un traucē citiem baudīt kino, tad viņam vēl uz poda vajag ? Mājās paēst nevari ? Iemīz savā coca-colas toverī un turi līdz seansa beigām !

R rihards77 03.02.2014

Pipsi, un sen jau tu strada forum cinema?