www.sudzibas.lv Forum Cinemas Esiet ļoti uzmanīgi pie kasēm

Forum Cinemas - Esiet ļoti uzmanīgi pie kasēm

Esiet ļoti uzmanīgi pie kasēm pārskaitiet naudu cik jums izdod citādi gadīsies kā man muļķim iedevu 20 LS izdeva kā no 10Ls 10 dirsā aizgāja mēģināju skaidroties beigās apsargi aizveda uz kambari un smagi piekāva mēģināju iet uz policiju viņi saka ka neesot liecinieki ja nav liecinieki neko nevar padarīt :(

P Peteris 02.04.2006

Pilnīgs murgs ir tas ko tu te mēģini iestāstīt!!!1. apsargi tur tādi lohi ka pat zīdainim pa seju nesados!!!2. nav tur tāda būceņa!!!3. pilnīgs lohs jau esi tādēļ ka naudu uzreiz neskati vai arī pats naudas zīmes sajauci!!!

I i_wanna_cry 03.02.2008

Jaa, man bija taa, ka es iedevu briivbileti, bet tai bija beidzies deriiguma terminjs, bet es to nepamaniiju. Es atvainojos un taa, teicu ka nebiju pamanijusi un devu naudu, kasiere to neneema, bet izsauca apsardzi un saaka staastiit, ka es esmu meeginaajusi vinju apkraapt un ka pat neatvainojos! [slēpt]@ :( Sargi bija 2, vinji mani aizveda uz kaadu telpu un saaka apvainot, sist man. Teica, ka nu gan gudraa atradusies meegina kasieri apkraapt, lai neceru, un ka vinji man tuuliit paraadiis, bet man bija tikai 16 gadi, vai tad es vareeju taa izdomaat - es tagad kasieri apkraapshu, hi-hi. Nee tachu! [slēpt]@ :'(

Tas notika vasaraa, man muguraa bija kleita, taadeel vinjiem to dabuut nost nesagaadaaja gruutiibas... Laikam vairs nav jaastaasta, kas bija taalaak! Peec kaadaam 20 minuuteem es tiku projaam, bet tas bija briesmiigi, jo es veel toreiz biju nevain...

Nu jaa, kops ta laika es vairs uz kino neeju ne coca-cola plaza ne kur citur.

I realy wanna cry! :'(

M me 07.02.2008

Mena toze oni iznosilovali! :'(

I i_wanna_cry 07.02.2008

Un juss tieshaam domaajat, ka jums noticees it iipaši I_wanna_cry. Tad tu i_wanna_cry esi daune. Jaa un tu gribi iestaaastiit ka tevi izvaroja un tu nedevies uz policiju?! Cik stulbs cilveeks var buut :DDD

I i_wanna_cry 07.02.2008

Tiesām i_wanna_cry tu esi slima vnk slima, tev laikam buutu jaarsteejas. Un nejav laikam, bet tiesaam ;) Narkotikas sarijies? :d

I i_wanna_cry 08.02.2008

Es biju uz policiju, bet tur pateica, ka bez pieraadiijumiem neko nevar izdariit! Es nelietoju narkotikas! [slēpt]@

A AnaSmardina 08.02.2008

Labi, ok, I_wanna_cry, tu neesi slima, bet es taa teicu jo mani arii tur izvaroja! Es gribeeju to nosleept.

I i_wanna_cry 08.02.2008

I wannacry yo are sick! Domaa tev kaads noticees?

N Natālija 08.02.2008

Protams, ka noticees! Tur daudz kas notiek! Es zinu, tici man!

I i_wanna_cry 09.02.2008

Es zinu ir viegli tai pasai iwannacry uzlikt citu vaaardu un piekrist! Nevajag muldeet!

I i_wanna_cry 13.02.2008

Toreiz man bija tikai 14 gadi. Es veel nebiju guleejusi ar daudziem! [slēpt]@

A Arnis 19.02.2008

beidziet 1reiz striideeties, tas ko saka I_wanna_cry ir vistiiraakaa patiesiiba!

D dzhamba 25.02.2008

Atraduši linku, kur rakstīt visādas dumības!

M mousy 25.02.2008

Cocacola plaza apmeklēju vairākas reizes mēnesī un pilnīgi nekad nav gadījusies neviena līdzīga vai tik šaušalīga situācija. Manā uztverē tur ir laipns apkalpojošais personāls un kasieres, jo kad vienreiz svētdienā vēlējos nerēķināties par darbadienas summu, man visu ļoti laipni paskaidroja un pieņēma atiecīgo samaksu, kāda bija paredzēta, bez nekādiem starpgadijumiem.

M Mousysmird 08.03.2008

tu nu gan dirs galiigaa pakaljaa, tur taadaas cuukas un kastraati straadaa, katru nepilngadiigo njem priekshaa un pakaljaa. tu tizlaa daune - Mousy esi izdrochiita krople ar spailvainu, rizu pezhu.

I interesents 08.03.2008

Nu nez, kuri gan tur tie dihie apsargi, kuri ved uz skabuzhiem un ko tur vel dara - tas ar nedaudz rizhajiem matiem, kursh pat normali pakusteties nevar, tik pievelkot kaju? :D

Es kino apmekleju vismez 2-3 reizes nedela (faktiski skatos gandriz visas filmas.... dazhi pat teiktu, ka man ir atkariba :D) un nu ne reizi nav nekas gadijies.... un isteniba tik par kases meitenem tik to labako varu teikt... parasti loti pieklajigas un pozitivas!!!

M maa 30.06.2008

sheit laikam visi komentetaji ir tiinju vecumaa, garlaicigi lasit tadus virspuseejus un izdomaatus tekstus

Y YOYO 30.06.2008

piekritu. VNK apsargi tevi izdraaza. Iestasti kadam citam. Musdienas bisi grib but tik kruti ..

nevaig vilkt isas kleitas, apsargiem var iepatikties

Y yoyoo 30.06.2008

pizdec visi vini ir cilveki un iet uz tadu pashu darba dienu ka mes. Beidziet izdomat ka vini nu tur ir paaraakie no cietuma iznaakushie militaaristi, kas nem katru kas panaak priekshaa. Tas ir slimi ko jus takstat. Izaudziet

K kkk 01.07.2008

Nu riktīgi ierēcu par šiem textiem! :DDD