Forum Cinemas - Darbs

Sveiki,Ja esi students, kas tiešām vēlas pabeigt mācības tad neiesaku pieteikties šeit strādāt, kā arī, ja nepatīk, ka pret cilvēku vadība attiecas kā pret dzīvnieku vai vergu. Pirmkārt, alga knapi pārsniedzas pāri minimumā notiektajai. Otrkārt, ja tev ir noteikts kāds mācību vai citu aktivitāšu grafiks - to pārsvarā neņems vērā, jo viņiem ir vienalga, ja nevari strādāt, kad tev liek tad meklē citu vietu. Pirmos pāris mēnešus (2-3 mēneši) viss šķiet pieņemami, bet ar laiku saprot, ka iestādē viss nav tik jauki un pūkaini. Pārsvarā darba kolēģi ir slinki un viņu vietā ir jādara darbs, klienti izturās pret tevi it kā tu būtu padibene, priekšniecība vēl kaut kur nogriež algu vai stundas. Pārsvara sanāk darbs vismaz 4 reizes nedēļā, bet jārēķinā ar kādām 5 reizēm. Bieži dzeršanas dēļ kāds neatnāk uz darbu un izsauc brīvdienā. Pāšam ir jāskaita savas stundas un jāpārrēķina alga, jo salīdzinoši bieži kaut kas tiek nepieskaitīts. Es pati tur nostrādāju gandrīz 2 gadus, bet kolēģi nomainijās un jaunais kolektīvs bija daudz sliktāks un slinkāks. Nesaskatiju jēgu mocīties deļ 200 eiro. Šī darba dēļ gandrīz izkritu no budžeta universitātē, bet zinu kādus kam tiešām nācās izkrist un citi aizgāja prom no mācībām, protams, šos lēmumus pēc kāda laika daudzi nožēlu. Tajā iestādē cilvēki iesprūst un netiek prom - šķiet dīvaini, bet tā notiek. Zinu cilvēkus, kas tur ir pat nostrādājuši kopš kino atvēršanas, un beigās viņus atlaiž un pasaka, lai iet pāris mājās tālāk. Tur ir dažādas nodaļas, bet katrā ir savi plusi un mīnusi, beigās ir vairak mīnusi nekā plusi. Ja vēlies saglabāt cieņu, nervus un mācību beigšanas iespēju - labāk atrast citu darba iespēju.

R