Forum Cinemas

vispār viņi ir baigie pimpji samaksāju to naudu par filmu 30 minūtes jāskatās reklāmas par grādīgajiem dzērieniem un tās debīlās zelta zivtiņas tele 2 reklāmas kur divi pediņi trešo taisa tas vēl nebūtu nekas domāju būs normāla šausmu filma par sātana izdzīšanu izrādījās ka tāda komēdīja vien bija kautkāda jukusi kuce pati sevi līdz nāvei bija savainojusi beigās tiesāja mācītāju kurš pirms nāves viņu bija izdrāzis kamēr silta vi tā ir šausmene pilnīgs suņa sūds lai tur visiem bosiem nokalst taustekņi

E es 07.02.2006

Z Zane 29.08.2006

pilnībā piekrītu šim viedoklim ! :D - Izskatās ar savu galvu tu labos draugos neesi. Forum cinema noteikti filmēja to filmu, un ir arī vainīgi, ka tu nemāki lasīt filmu anotācijas.

T ttyty 09.04.2007

par reklaamu gan uzrakstija labi ;D reeciigi :D :D :) ;)

M Marija 17.06.2008

antinsh

A Andris 03.10.2008

Par reklāmām runājot, tas ir tikai un vienīgi normāli, jo visiem gribās izdzīvot!! Protams man tās reklāmas arī sēž aknās. Par pārējo varu tikai pateikt vienu, ļoti zems intelekta līmenis: piemēram ( vispār viņi ir baigie pimpji )
galu galā ir tak iespējams arī savādāk izteikties .

:d

E edijsedijs 28.11.2008

sitads tracis par paris latiem :D

A Aigars 28.11.2008

Tev laikam gadi 14, pec bazara spriezot.

_ _Barons_ 25.12.2009

Ja un tev ir 2 gadi.

K Kikabidze 18.05.2010

Aizej debiliki uz aptieku un noperc 2 prezervativus, vienu uzvelc sev galva lai visi redz kas tu tads esi, un otru atdod tevam lai taadus ka tu vairs netaisa !!!

I Inga Rusmane 31.01.2012

Ari esmu loti neapmierinata ar Forum Cinema darbibu - kontaktelefona nav, lai risinatu jautajumu, kad nedarbojas majas lapa bilesu iegade.

1188 neko palidzet nevar - sos talrunus mes nedodam. Nodosim Jusu informaciju... Nekadas atbildes.

Uz e-pastu man ta arii neatbildeeja.

Pilnigs arprats, neiesu uz turieni vairs.