www.sudzibas.lv Forum Cinemas Nelaipna apkalpošana

Forum Cinemas biļešu kontrolieri Sofiju - Nelaipna apkalpošana

12.07.2017 seansu Minioni 11.20 gribējām apmeklēt ar mazo māsu, kurai ir nepieciešami zīdaiņu ratiņi. Diemžēl tas nebija iespējams, jo Sofija( meitene, kura reģistrē biļetes un laiž zālē )kategoriski aizliedza ieiet zālē ar ratiņiem, pamatojot, ka tie traucēs apmeklētājus, nebūs vietas zālē...
Man rodas jautājums vai Kino Citadele nav draudzīgs ģimenēm ar bērniem?

īv

Kritiskā 17.07.2017

Ta nav bilesu registretajas vaina ne ari forum cinemas, tas vienkarsi ir noteikums kinoteatros. Ka tu doma iestumt zale ratinus, kur tu tos liksi?

Da Dainis 17.07.2017

Es kā patstāvīgs kino apmeklētājs, pilnīgi piekrītu Kino Citadele, bērns drīkst apmeklēt kino , kad ir pietiekami pieaudzis lai varētu nosēdēt seansa laiku, nevis traucēt citus apmeklētājus. Kurš vispār ved zīdaini uz kino?

Cr critical thinker 17.07.2017

un tagad iedomājies, ka atnāk 30 mazās māsas uz seansu ratiņos? kaudzi krausi?

veesaa007 17.07.2017

Man jau liekas, ka rati nevienam netraucētu. Bet- cik "gudram" jābūt cilvēkam, lai ar bēbi ietu uz kino? Vnk cilvēkiem taču ir jāizvērtē situācija un ir vietas, kur mazuļi nav jāved.

Zi zimba 18.07.2017

ir tak māmiņu seansi, ved tur bērneli

Lo Logica 18.07.2017

Vienīgais, ko šajā gadījumā varētu pārmest Sofijai, būtu neprecīzs paskaidrojums. Forum Cinemas neļauj novietot ratiņus zālēs nevis tāpēc, ka tajā nebūs vietas, bet gan ugunsdrošības apsvērumu dēļ. Ja vecāki novietos ratiņus krēslu rindas galā un radīsies ārkārtas situācija tad izejas kāpnes kļūs aptuveni uz pusi šaurākas un tas apgrūtinās evakuāciju. Protams, jāpiekrīt arī iepriekšējiem komentāriem, ka zīdaiņus uz pieaugušo kino seansiem vispār nevajadzētu vest, jo tie mēs saniķoties, un arī pārējie skatītāji, kuri ir samaksājuši naudu par biļetēm, ir tiesīgi saņemt pakalpojumu komfortablā atmosfērā.