LV RU
www.sudzibas.lv Forum Cinemas attieksme, filmas pārtrūkumi

Forum Cinemas - attieksme, filmas pārtrūkumi

Diemžēl, pirmo reizi nākas saskarties ar kaut ko tādu no šī kinoteātra.Šodien, apmeklējot filmu "Harijs Poters un Nāves dāvesti: Otrā daļa" 1.auditorijā, seansa laiks 11:15 es guvu ļoti nepatīkamu pieredzi. Filmas beigās bija pārtrūkums kura laikā zaudēju apmēram 5 - 10 minūtes no filmas, neskaitot laiku, kas bija jāgaida kamēr filmu atkal palaistu. No filmas neredzēju diezgan svarīgu daļu(kurā galvenais varonis uzveic savu lielāko pretinieku). Noskatoties filmu devos taisnā ceļā pie administrācijas, kur paziņoja un es citēšu: "Vai tad jums tās 30 sekundes bija tik svarīgas?" Kopumā 7 cilvēki cīnījās par savām tiesībām. Administratore nevēlējās izsniegt jebkādu kompensāciju, jo tā neesot viņu vaina, bet elektrības pārrāvums. Un viņi nevarot izsniegt nekādas brīvbiļetes. Beigu beigās, tomēr, kā mierinājumu, jeb kompensāciju ieguvām brīvbiļeti ar atkārtotu iespēju apmeklēt jau minēto filmu. Un uz iegūtās biļetes bija rakstīts - kompensācijas kinokarte, kur ar roku klāt pierakstīts Harijs Poters. Tātad man rodas jautājums, kādēļ šo lietu nevarēja uzreiz atrisināt izsniedzot kompensācijas kinokarti, kad cilvēki pieprasīja tādu saņemt un nevēlējās atkārtoti doties uz Hariju Poteru. Tātad viņiem ir paredzētas kompensācijas, bet kādēļ viņi atsakās tās dot situācijā, kad ir sniegts nekvalitatīvs pakalpojums. Es esmu samaksājusi par filmu visā tās garumā nevis ar pārrāvumu. Vēl mani ļoti neapmierināja darbinieces attieksme, centās izvairīties no jebkādas kompensācijas izsniegšanas. Es neesmu cilvēks, kas strīdētos vai ārdītos, jo visu var atrisināt mierīgā ceļā, ja abas puses ir atvērtas kompromisam, šinī situācijā, diemžēl, tā nebija. Kā kāds no cilvēkiem ļoti labi pateica: "Tas ir tāpat kā skatīties filmu "Titāniks" un neredzēt kā nogrimst kuģis." Šis ir pieprasīts un ievērojams kinoteātris kuru apmeklē ļoti daudz cilvēku, vienīgais ko mēs lūdzam ir kvalitatīvus pakalpojumus un pretimnākošu attieksmi.Nākamreiz es izvērtēšu vai tiešām apmeklēt šo kinoteātri.

Ar cieņu, Linda.

L

Komentāri (12)

T To Ferratum 03.08.2011

es tev būtu ielaidis nākamajā seansā uz 1 min., lai tu redzētu savu super svarīgo momentu.Godīgi tu izklausies pēc reti pretīga cilvēka un klienta, kuru varētu salīdzināt ar dāmītēm restorānā, kuras desertos met iekšā mušiņas, lai nebūtu jāmaksā par apēstām pusdienām.Lai autoram NEVEICAS un kaut tev nākamo seansu nesagaidīt!

L Linda 03.08.2011

Ja jau es būtu tas reti preīgais cilvēks, tad es arī būtu bijusi vienīgā, kas dotots runāt ar administrātori. Man žēl, ka radās tāds iespaids(droši vien tādēļ, ka centos ievērot pareizrakstību un korektumu). Es tieši pretēji. Novēlu, lai tev nekad nav jāsaskaras ar līdzīgu situāciju.

T topret 03.08.2011

Raugies, ka nepārplīsti no žultainuma!Vai akmeņus žultspūslī jau izoperēji?Ja nē, tad obligāti pārbaudies.

T ToLinda 03.08.2011

Nepārdzīvo par sīkumiem, jo dzīvē ir svarīgākas lietas!

L Liene 03.08.2011

Elektrība šodien ap to laiku pazūda arī Galerijā Centrs un domāju ka ne tikai tur, tāpēc kinoteātrs nav vainīgs

L Linda 03.08.2011

Es tā arī nopratu, šodien pa ziņām dzirdot un lasot, ka esot bijis elektrības pārrāvums. Bet tad jau, protams, bija par vēlu, biju šo sūdzību publicējusi. Nepārdzīvoju, bet biju sašutusi par pēcāk saņemto attieksmi.Diemžēl, kas izdarīts, izdarīts.

K krkr 03.08.2011

Ljoti pamatota suudziiba manupraat... Lindai bija visas tiesiibas pieprasiit kompensaaciju, un nesanjemt par to pretiigu attieksmi no uznjeemuma puses...

L Lauva 07.08.2011

Es piekrītu raksta autorei. Viņa samaksāja, un viņai pienākas savs pakalpojums. Es to filmu redzēju, un bez šīs galvenās daļas, nav īsti jēga to skatīties. Biļete maksā (ja vakars ) apmēram 5.40, tās man būtu darba( pēc nodokļu nomaksas) 3-4 stundas. Būtu žēl savu "nopirkto" atpūtu sačakarēt.
Varbūt tai meitenei, kas strādāja, tur priekšniecība neļauj tādas biļetes izsniegt, jo viņai personīgi, tas nekādu labumu nedod...
Bet būs jau labi!!! :))

L Lauva 07.08.2011

p.s. Ko darītu PRET, ja viņam tāds gadījums būtu? Liktu ko izperēt administratorei? :)

M Milena 08.08.2011

Labi, ka neviens nešāva!...

Z Zelma 10.09.2011

TU laikam neatceries Krievu laikus-ta bija norma, ka kino seansa laikaa patrukst filma, to salimee un viss iet talak savu gaitu...Nekasies par sikumiem!!!

L Lada 12.10.2011

Ak šausmas uzgaidīji 10 minūtes, tagad visa dzīve pagalam...
Tādi cilvēki tikai to vien māk kā sūdzēties par visu ar ko tik nesaskaras, jā man arī bija 2 reizes šāda pieredze, bet kā redzi esmu dzīva -__- .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes