www.sudzibas.lv Foron veikali Veļas mazgājamā mašīna

Foron - Veļas mazgājamā mašīna

Sveiki, 23.02.2012. nopirku superīgu melnu veļas mašīnu. Pēc nedēļas viņa atteicās griezt drēbes, tāpēc saucām garantijas meistaru, kurš pie mums atbrauca tikai pēc nedēļas un mašīnu paņēma pie sevis labot, pretī nedodot nekādu apstiprinājumu. Veļas mašīna pie viņiem nostāvēja vairāk kā mēnesi, un katru reizi, kad es zvanīju, lai interesētos, man nelaipni atbildēja, ka nav vajadzīgo detaļu un tā neesot viņu vaina, ka mums jābūt priecīgiem, ka vispār viņi pieteicās labot. Kad beidzot viņa bija gatava, mēs sarunājām satikties pie mūsu mājas, lai viņi to varētu mums atdot, bet uzgriežoties uz savas mājas ielas, redzējām, ka mūsu melnā veļas mašīna ir vienkārši nomesta pie daudzdzīvokļu ieejas durvīm. Palikām ar vaļa mutēm!!! Bet vismaz atdeva atpakaļ un pirmo nedēļu atkal strādāja labi. Pēc tam sāka atkal niķoties, un vakar noplīsa pavisam. Vairs viņiem nezvanīšu, vienkārši aizpildīju patērētāju tiesību aizsardzības centra mājas lapā piedāvāto pieprasījuma pieteikumu, lai atgriež naudu un paņem to mašīnu, kamēr nav vēl pagājuši 6 mēneši. Cīnīšos līdz pēdējam, kaut uz tiesu iešu, savu pārsimts latu dēļ. Jo man vienkārši kaitina tā attieksme un neuzskatu, ka viņiem drīkstētu kaut ko pārdot. Nebrīnītos, ja tās preces ir viltotas vai zagtas.

M Mister x 16.02.2013

Sudiga firma-kura pardot suds!!!