www.sudzibas.lv Foron veikali Foron krāpnieki un nekvalitatīvas preces

Foron - Foron krāpnieki un nekvalitatīvas preces

SIA "Foron" veikals tirgo ne tikai tehniku ar defektiem, bet arī atsakās remontēt salauzto tehniku pēc garantijas un nemaina sabojāto tehniku atpakaļ pret naudu. Firmas vadītājs ir nepieklājīgs ebrejs, kuram pilnīgi vienalga uz klientu sūdzībām. Esmu nopircis televizoru 400 ls vērtībā, kurš salūza jau pēc mēneša. Vedu televizoru jau 5 reizi uz remontu - televizors mirgo un slēdzās ārā. Līdz pēdejam brīdim neveins negribēja atzīties, ka ir defekti. Tiklīdz paņēmu rokās video kameru un nofilmēju defektu SIA "Foron" darbinieku acu priekšā, tie piekrīta to labot. Pirms tam mani sūtīja 5 reizes atpakaļ ar salauztu televizoru uz mājām. Naudu atgriezt par televizoru negrib un mainīt pret citu arī... Firmas vadītājs istākais melis un krāpneiks. Pirms pusgada pazīstamais nopirka televizoru arī no SIA "Foron", problēmas tieši tādas pašas - naudu neviens neatgriež, remontēt normāli atsakās. Esiet uzmanīgi pirms pērciet kaut ko no SIA "Foron". Ja man pēc remonta nepagarinās garantiju uz gadu taisos sūdzēt tiesā... Labāk nopirkt kaut kur citur, bet tikai ne no SIA "Foron"

V

Komentāri (12)

T Tantiņa 17.09.2011

Garantijas laiks netiek pagarināts, ja precei tiek veikts remonts

S Slavdan777 17.09.2011

Znaju etot magazin! Sam tam nepokupal nechego i nesoberajus no etogo nachalnika vidal chastenko... Takoj lisij Iuda, diko protivnij tip!

P posts 17.09.2011

kretīnu iestāde...līdzīga pieredze, bet pēc 3 mēnešu remonta un zvaniem katru dienu tomēr atdabūju savu veļas mašīnu...

T ToPosts 17.09.2011

Pizda i propaža!

Q qwerty2 22.07.2012

Купив вещь в Форонe, дело может не ограничиться заявленными продавцами "визуальными дефектами" (особенно мало убедительно будет звучать их фраза "дефект в упаковке").
По всей видимости часть товара продающегося здесь, возможно даже большая его часть - просто производственный брак. А уже то, в чем он заключается, покупатель/ покупательница узнает позже и - сам (а). И вот тут, кому как повезет ! Мне, например, достался телевизор который не сохраняет четыре (из шестидесяти) ТВ канала. Каждый раз чтобы их видеть, после включения телевизора я вынужден переустанавливать их вручную.
Ходить к ним из-за этого, портить себе нервы (и им, кстати, тоже: cам же виноват, знал же куда шел покупать!) я не буду - в конце концов телевизор, худо-бедно, но показывает а значит ...мне еще, в какой-то степени, “посчастливилось” ?
Получается, что покупка товара в Форон - это своеобразная лотерея ?
Только в лотереях, как известно, выигрывают далеко ни все.

A arcca18 07.03.2013

Foron, īsts ''ĀBRAMU'' veikals, iegādājos tajā veļas automātu ar kuru nemaz nevarēja pat vienu reizi izmazgāt veļu. Pēc divu nedēļu neatlaidīgas veikala apmeklēšanas ar lielām pūlēm izdevās no veikala dabūt meistaru, piesolot sūdzēties attiecīgām iestādēm ar viņu attieksmi pret klientiem. Atnāca meistars un konstatēja ka rūpnīcas brāķis. Ar pūlēm panācu lai veikals savāc hlamu atpakaļ, tur ar vajadzēja pāris dienas. Naudu lai dabūtu atpakaļ, bija mazas cerības, vajadzēja papūlēties divas nedēļas.

A agrucis22 07.03.2013

ĪSTS KRĀPNIEKU BŪCENIS!

T tesoro 07.08.2013

СО ВСЕМИ КОМЕНТАРИЯМИ СОГЛАСНА.КУПИЛА ХОЛОДИЛЬНИК.ОКАЗАЛОСЬ НЕРАБОТАЕТ.ОСТАВИЛИ ЗАЯВКУ ЧТОБ ПРИШЕЛ МАСТЕР.СКАЗАЛИ ЖДИТЕ.ПОЗВОНИЛА ЧТОБ УЗНАТЬ СКОЛЬКО ЖДАТЬ.?ПОПАЛА НА ХОЗЯИНА.ТАКОГО ХАМСТВА ДАВНО НЕ СЛЫШАЛА.КРИЧАЛ ЧТО Я СЛОМАЛА ХОЛОДИЛЬНИК.ЧТО МАСТЕР ПОЗВОНИТ КОГДА БУДЕТ СВОБОДЕН.ГОВОРЮ ЕМУ У МЕНЯ ДЕТИ ДВОЕ.КАК БЕЗ ХОЛОДИЛЬНИКА.ОН СКАЗАЛ ЧТО ЕМУ ВСЕ РАВНО ХОТЬ ТРОЕ..ЭТО КОГДА ВОКРУГ ТАКАЯ КОНКУРЕНЦИЯ...МУЖЧИНА ХОТИТЕ БЫТЬ БИЗНЕСМЕНОМ НАУЧИТЕСЬ РАЗГОВАРИВАТЬ С КЛИЕНТАМИ ИЛИ ЗАВЕДИТЕ СЕКРЕТАРЯ И КОСТЮМ ПОМЕНЯЙТЕ А ТО ПОДКЛАДКА СЕЛА.

C Chang Ali 16.01.2014

... Гитлера на них нету...

C Chang Ali 16.01.2014

...ему не газовые плиты торговать а газовую камеру прикупить...пока обиженные клиенты не солидоризировались и не сделали с ним как рымляне с его земляков Йошей бен Иозефом (в простонародии: Исус Христос).

A AJ1 15.11.2014

Nopirkām veļās žāvētāju- veikalā teica- jauns ar vizuāliem defektiem. Atvedām mājās, kad izņēmām jaunos sietiņus, kas izskatījās jauni, tad aiz tiem varēja redzēt, ka mašīna iekšā pilna ar veļas pūkām un putekļiem- jauna bijusi ļoti sen. Otrā dienā vedām atpakaļ, pārdevēji teica, ka viņi nav zinājuši, ka lietota. OK, sarunāja iemainīt pret citu, kas tiešām esot jauna. Atvedām, mājās, ieslēdzām- mašīna iet ka vilciens ar skaņu- tuc-tuc-tuduc... uzmanīgi ieskatoties žāvētāja bundulī var redzēt, ka ir 3 buktītes. Vedām atkal Jauno žāvētaju atapakaļ. Veikalā pateica, ka meistars 10 dienu laikā dos slēdzienu vai ir brāķis un tikai tad naudu atgriezīs. Pēc 12 dienām zvanām- meistars nav sazvanams, kad pēc neatlaidīgas zvanīšanas beidzot atbild, pasaka, ka nav vēl slēdziens gatavs, lai pazvana nakošnedēļ. Neesam ar to mierā, tad meistars sāk žēloties, ka viņam tik daudz darba utt...pasakam, ka šīs problēmas, lai viņš risina ar savu menedžmentu, mēs velamies saņemt SAVU naudu atpakaļ, tad meistars piedraud, ka ja te daudz klaigāšot, novilcinās mūsu lietu tā, ka vispār neko atpakaļ nedabūšot. Tikai pēc bļaustīšanās un draudēšanas ar patērētāju aizsardzības biroju 15. dienā (darba) saņēmām naudu atpakaļ.
Viennozīmīgi, es šajā veikalā vairs nekad neko nepirkšu.

D Deutsch 18.08.2017

Attention to all people who want to buy product at Foron from Schadler. Schadler is not a German Company. This Company is situated in Poland. This company is nothing else a one big Wholesaler, what buy different Factory there Product what in West European Market cannot be sold. Foron is one Company what was situated in the Ex DDR and thereafter moved to Latvia. In the year 2008 have both Schadler and Foron joint with each other and the East European Market with false Product Label over flooded. Not one I say again not one Product is produce in Germany either in West Germany, Austria or Swiss. No anyone in Germany knows about this firm. I am as German know exactly that Schadler is not a Factory so please be very careful by buying product at Foron with the name Schadler. The Price of this product is it not worthy. Additional to mention the Service of Schadler product and Foron is under all sow, the vendors/Seller have no idea what they sell. Furthermore the kindness of the seller is to wish to leave.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes