Foron - Krāpnieki

Brīdinājums visiem Latvijas iedzīvotājiem. Shēma viņiem vienkārša, pārdot visus atkritumus mums Latvijas iedzīvotājiem. Direktors ir Aleksejs un ir riktīgs bandīts, pretīgs tips. Viņa padotais sešinieks Anatolijs(Toļiks) skraida pa veikaliem un māca pārdevējiem pārdot beigtas preces, kuras nāk no Anglijas izgāztuvēm. Jaunās preces arī nāk no izstādes stendiem Vācijā. Pirms pārdošanas , visas preces labo meistari un pēc tam brīnās cilvēki,kad nestrādā un garantijas naudu Jūs arī neredzēsiet,jo Anatolijs pateiks, kad tā ir Jūsu vaina. VAI tiešām mums latviešiem ir jāuztur krāpnieku bars..... Lūdzu neiesim iegādāties neko,lai Anatolijs un Aleksejs pārtrauktu šo legālo krāpšanu. Un VID iestādēm arī vajadzētu paskatīties, kāpēc viņiem banka ir Polijā. Anatolijs runāt ir iemācījies pat nobrīnījos latviski :D Atstājat komentārus un iespējams uztaisīsim piketus pie viņu veikaliem. Latvijai nav vajadzīgi skaisti runājošie krāpnieki, lai brauc uz Krieviju un tur krāpj cilvēkus, nu jā tur jau nevar tā uzreiz kājas salauzīs. Veltījums Anatolijam: Lūdzu vismaz nomaini ģērbšanās stilu no Urāla uz klasisko, jo tas Tevi atmasko. Ar cieņu Jūsu novērotājs :)

K

donna b 27.11.2015

Vai vietejos krapniekus, kas ir latviesi pec tautibas, ari sutisim uz Krieviju? Vai ja vietejie apsmauc, tad citadak juties? Patikamak ir? Foronaa nekad neko nepirku un netaisos, bet tavs priekslikums par piketu ir labs. Varbut saksim ar vienu pie musu valdibas durvim, kas musu nodoklus parskaita turkiem *beglu atbalstam*?