F friotenn 21.04.2012

Tā ir ļoti nopietna apsūdzība gan uzņēmuma darbiniekiem, gan dibinātājiem! Jums noteikti nav bijusi saskarsme ar šo uzņēmumu! Jūs droši vien esat izdarījis secinājumu no cilvēkiem, kas raksta pilnīgi acīmredzami absurdas lietas, jo viss ir uz emociju pamata balstīts, bet nevis objektīvu apsvērumu pamata. Esmu šī uzņēmuma klients no investīciju apsvēruma viedokļa jau otro gadu. Kaunieties!
Es vienkārši saaģitēšu ļoti daudz savus kolēģus, draugus, radus un vispār kam ir dators, lai atsvērtu šo apsūdzību. Manuprāt, jūs nejūtat atšķirību starp sūdzību un apsūdzību. Nonsense.

P pasaka16 25.07.2013

Komentaru acimredzami rakstijis pats, vina izteicieni.
Neuzticienieties, palasiet par vinu, nu nav cilveka tur vairs. Man tikko, 2013.gada julija, izkrapa 1600 ls, par keramiskajiem zobu kroniem... Un pec tam... nu muldona. Viss ir blefs. Viss.