www.sudzibas.lv Floutings.lv Slikts serviss

Floutings.lv - Slikts serviss

Nopirku kuponu floutinga seansam pērkam kopā piedāvājumā. Par cik biju pirmo reizi, aizbraucu laicīgi-15 min. Ātrāk. Sagaidīju dāmu, kas bij ļoti neapmierināta ar dzīvi, jo pirmais teikums bij-ko jūs te meklējat? !
Atbildēju, ka esmu ieradusies uz seansu, uz ko sekoja atbilde-esat ieradusies par ātru. Teicu, ka nav problēmu-pagaidīšu. Uz ko sekoja nākamais teikums-vai jums dvieļi ir līdz? !
Teicu, ka nav. Jo nekur tas nebij rakstīts. Sekoja teikums-tas ir rakstīts kuponā. Teicu, lai parāda, kur tas ir rakstīts, jo kupons bij izdrukāts papīra formātā.
Dāma paskatījās un teica, ka tas esot bijis rakstīts pie pirkuma, un neesot viņas pienākums nodrošināt mūs ar dvieļiem.
Garastāvoklis bij sabojāts un nekāda vēlme apmeklēt nopirkto floutinga seansu vairs nebij nekādas vēlēšanās.