www.sudzibas.lv FLORA Nekvalitatīvi izgatavoti koka logi

Flora, koka logi un durvis - Nekvalitatīvi izgatavoti koka logi

Pasūtīju savai mājai koka logus šajā uzņēmumā. Nevienam neiesaku Florā pasūtīt logus. Ļoti dārgi pārdod savu produkciju un ļoti nekvalitatīvi izgatavo logus un palodzes!
Kad saņēmu savu pasūtījumu, koka logi bija izgatavoti ļoti nekvalitatīvi, vietām krāsa bija noskrāpēta, vietām vispār nebija rāmis nokrāsots.
Problēmas sākās ar montāžu, ko veica Floras darbinieki, pastāvīgi ieradās uz darbu iereibuši, rokas trīcēja un liekot logus, viens logs pat tika nomests zemē un rāmis sabojāts - Flora pēc tam pati laboja, bet tas viss prasīja manus nervus un laiku.
Logi bija izgatavoti ne visai precīzi un svaigi krāsoti, jo pēc pusgada sākās cita problēma, rāmis lipa klāt pie kapiteļa un uz loga rāmja puses palika krāsa, bet uz kapiteļa krāsas defekts.
Sazinājos ar Floras īpašnieku - Juri Bušu, bet no viņa jēgas nebija nekādas, ļoti rupjš un prasts cilvēks, prasīju kompensāciju par nekvalitatīviem logiem un pazaudēto laiku, ar lielu naidu iedeva atlaidi par brāķa logiem.
Pēc gada, kad pats griezos pie VBH Latvija, jo balkona durvis vērās ciet ļoti smagi, ar sitienu, izrādījās, ka Flora durvīm ielikusi nepareizu furnitūru, kas domāta logiem, tāpēc arī nevarēja normāli aizvērt.
Negribu slikti izteikties par visiem Floras darbiniekiem, jo ārdurvju izgatavošana un montāža notika bez jebkādiem starpgadījumiem un durvis kalpo ļoti labi.

G