www.sudzibas.lv FLORA Slikts serviss

FLORA - Slikts serviss

Bija nepieciešamas trīs iekšdurvis dzīvoklim, labas atsauksmes tieši atradām par sia flora durvju ražotni un uzstādīšanu.
Aizbraucām ciemos un ar speciālistu izvēlējāmies durvju dizainu, eņģes, krāsu utt. Viss tika pierakstīts un vēl mums atsevišķi bija jāatrod rokturi caur mājaslapu, ko arī izdarījām trīs dienu laikā, savukārt florai bija jāatsūta tāmes uzmetums un jāsazinās, lai atbrauktu uz objektu un izmērītu visu un uztaisītu precīzu tāmi ar nepieciešamajiem izmēriem un materiāliem.
Paiet nedēļa, divas. Rakstu, kā veicas ar tāmes sagatavošanu, kad būs sagatavota? Neatbild. Pēc nedēļas atkal raktu - kad būs tāme? Neatbild.
Vēl pēc nedēļas (pagājis jau mēnesis) zvanu uz galveno biroju un stāstu situāciju. Atvainojas un Saka, ka sazināsies nākošajā dienā. Uzminiet nu - nesazinājās. Pēc nedēļas nu jau smiedamies zvanu atkal uz biroju - atvainojas un ir pārsteigti, ka ar mani nav sazinājušies - teica, ka sazināsies. Protams, neesmu saņēmis zvanu un pamatoti uzņēmums saņem sūdzību!
Pusotrs mēnesis izmests vējā un rezultāts nulle. Klientu serviss nulle!

18.11.2022

R Ralfs M. 28.11.2022

Mikus, Tu esi laimīgs ka nepasūtīji logus no Flora! Padomā kas būtu ja tāda situācija rastos montāžas laikā. Tu zvāni viņiem uzzināt kad būs montāža, be tev neabild NEKO. Un tā 2 mēnešus.