www.sudzibas.lv Flora Magic Darbinieku ļaunprātīga izmantošana

Flora Magic - Darbinieku ļaunprātīga izmantošana

Flora Magic, jaunais nosaukums MultiFlora.
100 reizes padomājiet pirms piekrītat strādāt. Atsaucos uz sludinājumu - Tirdzniecības pārstāvis Latvijā, pienākumi izvadāt preci pa Latviju.
Aicina uz intervijām Līga - pārvaldniece. Aicina, visu skaisti izstāsta, izrāda....un tad lūdz testa braucienos izbraukt...skaidro, ka pirms pieņemt darbā gan viņi lai var iepazīties ar tevi, gan potenciālais darbinieks ar darba apstākļiem.
Vienu nedēļu bija jāstrādā - prakse jāiziet kopā ar tirdzniecības pārstāvi, pasūtījumu formēšana noliktavā un izvadāšana pa Latvijas ziedu veikaliem.
Tad jāgaida atbilde, zvani neviens neceļ. Pēc kādas nedēļas uzrodās un atkal tas pats - nedēļu jāpamācās, jau pie cita tirdzniecības pārstāvja. Beigās vienā svētdienā jābrauc uz bāzi, ziedu FŪRA jākrāmē. Atteicos, jo neesmu vēl pieņemts darbā un jau otrto nedēļu pa brīvu uz šejieni braujāku - REZULTĀTS, 2 nedēļas par brīvu nostrādāju kā palīgstrādnieks un par to pat PALDIES nepateica. Tā nu beidzās manas darba gaitas šajā uzņēmumā. Pirms līgums nav uz rokas - NEDARIET neko šajā uzņēmumā!

K KATE_ZB 27.11.2013

Šis uzņēmums jeb LVFLORA tāpat atlasa arī VADĪTĀJUS – BIZNESA PARTNERUS veikaliem SIA "Zaļā Bāze", vai jums neliekas aizdomīgi, kāpēc uzreiz tieši Zaļā Bāze neatlasa darbiniekus, atbilde vienkārša sūdzību pilns -http://www.tavsdarbs.lv/par/Za%C4%BC%C4%81+B%C4%81ze vai http://www.sudzibas.lv/sia-qzala-bazeq-c31268.html.
Tāpat iesaku visiem kandidātiem palasīt, ko raksta šajā interneta vietnē par uzņēmuma īsto vadītāju Harmen Wouters jeb Abrahamu Wouters http://www.sudzibas.lv/multi-flora-flora-magica-c10657.html.
Tāpat arī par viņa uzņēmumu yess.

Vēl laikam jau interesants arguments, kāpēc vērts sadarboties ar Harmenu ir 2013.gada rudenī no darba Zaļās Bāzes veikalos no veikala vadītāju amata atteicās piecas meitenes, protams, visas viņas bija stulbas- ha ha. Attieksme no viņiem tikai sākumā ir jauka, kamēr jūs parakstāt pārdevēju līgumu, kurā stundā nopelnat 1, 25 un kamēr jūs neiebilstat, ka pa 300 Ls strādāt 250 h ir nenormāli, ak jā alga nav galvenais jātiecās uz peļņu, kuru saņems pēc 2 mēnešiem un ja aiziesiet ātrāk, tad savu peļņu jūs nedabūsiet.

Amorāli, ka viņi atļaujas rekrūtēt cilvēku caur valsts iestāžu mājas lapām atradušies godīgie.

izrāvums no sarakstē ar kādu ex vadītāju

Harmens nemaksā reklāmas kompānijai, kas uztaisīja Ievas veikalam baneri, rēķins jau no 12.jūlija karājas gaisā... zvana man tās firmas īpašnieks un visu laiku jautā, man nav ko atbildēt, jo vakar Harmens esot saplēsis rēķinu un pateicis ka nemaksāšot... un tā neesot vienīgā kompānija, viņš arī no floras puses daudzus rēķinus nemaksājot, Krista tā teica šodien.

un vēl viens.

... pirms prom braukšanas Olga man izprintēja lapu no www.sudzibas.lv, lai ir ko pa ceļam palasīt. Nu bet tur jau balta patiesība...

Jaunajām vadītājām uz to jābūt gatavām:
1) ka vislaik būs jālūdz, lai Harmens piegādātāju nepiekrāpj un samaksā tāmes otro daļu, kas ir pēc pakalpojuma saņemšanas.
2) palīdziet saviem piegādātājiem sagatavot sadarbības līgumu un liekiet Harmenam to parakstīt, kā arī maksājuma mērķī obligāti norādiet līguma un rēķina nr.
3) ja piegādātājs nāks noņemt savu īpašumu Jums būs jāsauc policija, pretējā gadījumā viņš ar Jums nevarēšot sadarboties, jo neesat lojālas viņa biznesa konceptā.

P.S. Iesaku to visu darīt, lai nav Jums pēc tam jāsarkst par viņa izdarībām-nemaksāšanu, ja rodas problēmas uzreiz sūtiet viņus pie Harmena uz Floru, tad viss ātrāk atrisinās.

S siksna 08.02.2014

ja esi āmurs, par to nevajag apvainoties, vai vainot citus cilvēkus! Katram sevi jāpierāda, jāparāda sava attieksme. Protms, ka gribēji uzreiz saņemt baigo piķi, neko nedarot, aizbraucot līdzi aģentam, paguļot un papiržot krēslā, bet tā dzīvē nenotiek. Es šajā uzņēmumā strādāju jau vairākus gadus, strādāju melnu muti un par to saņemu adekvātu atalgojumu, bez kreņķiem, bez apčakarēšanas, man ir attieksme, esmu atbildīgs un strādāju komandā domājot par uzņēmumu!es redzu jaunos, potenciālos darbiniekus-pārsvarā-nejēgas, vieglas dzīves tīkotāji, bez jebkādas atbildības sajūtas, pohujisti, kuriem galvenais ir piķis! Arī tās paša zaļās bāzes meitenes, kas raksta sūdzības-neko nejēdz, nemāk un negrib mācīties, bet citus apdirst-tas ir gods!Jums nekur nebūs labi!veiksmi turpmākos darba meklējumos, kur gandrīz nekas nav jādara, bet maksā lielu algu! Sveiciens lohiem!

M mirrior 24.08.2014

Siksna, un aizgājis pensijā arī strādāsi melnu muti, lai būtu ko ēst? Savu lielo aldziņu aploksnē taču saņem tāpat ka visi, kuri pie Abrahama strādā.