www.sudzibas.lv Flixbus Bojājums, krāpšana

Flixbus - Bojājums, krāpšana

Drausmīga firma. Kad tiek meklētas piemērotākās biļetes ceļojumam, met kļūdas ārā. Nav iespējams veikt biļešu pirkumu. Un tā nav vienīgā firmas problēma. Firma neatmaksā biļetes cenu, ja braucējam pēkšņi mainās plāni, tikai izsniedz kuponu kas derīgs 1 gadu. Droši vien, tādas tiesības viņiem ir, bet tāpat šķiet, ka firma nav nopietna.

P PatiesiibasMeka 24.06.2022

Firma nav nopietna, tikai apgrozījums pusmiljarda apmērā un braukā pa puseiropu.. :) Pakalpojumam ir noteikumi - nu tie, kuriem visi piekrīt, bet neviens nelasa nekad. Gan jau tur ir aprakstīta atcelšanas politika.

M Mairita7890 25.11.2023

Nebrauciet ar fix bus firmu,nav nopietni,regulāri kavējumi reisiem līdz 2 h.Naudu neceriet atgūt par biļetēm.Saziņas nekādas,kontaktu nav.