www.sudzibas.lv Fixmobile nekvalitatīvs telefonu remonts

Fixmobile - nekvalitatīvs telefonu remonts

Mainot HTC One X displeju, tika sabojāts pats telefons. Firmas meistars ieteica doties uz garantijas remontu, jo tur būšot labāki meistari. Garantijas remonts tika atteikts, jo ir uzlikts neorģinālais displejs. Attiecīgi - samaksāti 75 Ls par displeja maiņu, kurš ir neorģināls plus sabojāts telefons (visticamāk atverot telefonu un mainot displeju, visu laiku izmet error, nav zonas, nav iespējams veikt un saņemt zvanus). Displejs darbojas, attiecīgi Fixmobile atbildību neuzņemas.
Neieteiktu šajā firmā veikt vismaz HTC remontus, jo netiek izmantotas oriģinālās detaļas, kā arī netiek dota nekāda garantija izdarītajam darbam (lai gan mājaslapā norādīts, ka garantija tiek dota).

H