www.sudzibas.lv Fixmobile Drausmīgs, apkrāpšanas serviss

Fixmobile - Drausmīgs, apkrāpšanas serviss

Man notika nelaime ar bezvadu skaļruni JBL, to no galda nogrūda bērns un tai parādījās šņācoša skaņa. Es vērsos servisā Fixmobile. Tur man pateica ka pārbaude maksās 15 eiro, es piekritu. Problēmu atrada, paprasīja 40 eiro, teica ka tumbiņa bija visa sadauzīta, ka viņu nācās līmēt utt. Es nenoticēju, par cik nokrītot no galda, tik nopietnus bojājumus tā dabūt nevarēja. Lai vai kā, pēc mēneša šņācošā skaņa atkal parādījās. Devos atkal uz šo servisu, par cik viņi iedeva garantiju. Pagāja trīs nedēļasMan notika nelaime ar bezvadu skaļruni jbl, to no galda nogrūda bērns un tai parādījās šņācoša skaņa. Es vērsos servisā fixmobile. Tur man pateica ka pārbaude maksās 15 eiro, es piekritu. Problēmu atrada, paprasīja 40 eiro, teica ka tumbiņa bija visa sadauzīta, ka viņu nācās līmēt utt. Es nenoticēju, par cik nokrītot no galda, tik nopietnus bojājumus tā dabūt nevarēja. Lai vai kā, pēc mēneša šņācošā skaņa atkal parādījās. Devos atkal uz šo servisu, par cik viņi iedeva garantiju. Pagāja trīs nedēļas, es viņiem zvanu, rakstu, bet viņi mani ignorē. Devos pie viņiem uz servisu, kur man pateica ka mans skaļrunis vēl gaida savu kārtu. Tā pagāja pusotrs mēnesis, uz manām ziņām neviens neatbildēja. Atkal devos pie viņiem uz servisu, kur man pateica, ka skaļrunis ir bijis ticis izjaukts, tāpēc tā esot mana vaina. Ierodoties mājās un ieslēdzot skaļruni sapratu, ka nekas nav izmainījies, šņācošā skaņa palikusi. Tikai esmu pazaudēJusi laiku, nervus un naudu. Vienkāršāk būtu bijis nopirkt jaunu skaļruni. Nevienam neiesaku šo servisu. Apmāns un krāpniecība. Tā ka esiet uzmanīgi.a ka mans skaļrunis vēl gaida savu kārtu. Tā pagāja pusotrs mēnesis, uz manām ziņām neviens neatbildēja. Atkal devos pie viņiem uz servisu, kur man pateica, ka skaļrunis ir bijis ticis izjaukts, tāpēc tā esot mana vaina. Ierodoties mājās un ieslēdzot skaļruni sapratu, ka nekas nav izmainījies, šņācošā skaņa palikusi. Tikai esmu pazaudējusi laiku, nervus un naudu. Vienkāršāk būtu bijis nopirkt jaunu skaļruni. Nevienam neiesaku šo servisu. Apmāns un krāpniecība. Tā ka esiet uzmanīgi.

04.02.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе