www.sudzibas.lv Fixmobile Telefona remonts

Fixmobile - Telefona remonts

Detaļas nav oriģinālas, kā tas tiek solīts no meistara puses. Manā gadījumā ekrānu pārklāj rūtiņas un pogas, kurām būtu jāspīd ir vienkārši uzzīmētas. Kā arī nekvalitatīvs darbs, sākumā atdeva telefonu ar sķirbu starp ekrānu un rāmi, kad divas reizes gāju teikt, lai sataisa normāli, tad beigās tas tomēr tika izdarīts. Un šādas pasākums man izmaksāja 35 euro.

V Vāveris 24.05.2017

Man arī Fixmobile par 80€ nekvalitatīvi uzlika neoriģinālo displeju, ieslēdzoties tālruņa apgaismojumam var redzēt kā nevienmērīgi pielīmēts stikls pie korpusa. Prasīju pārtaisīt, paskaidroja ka rūpnīcā līmē ar melno hermētiķi, bet viņiem ir caurspīdīgs, var ar melno marķieri aizkrāsot malu, bet vienalga smuki nebūs un par to vēl ir jāpiemaksā.