www.sudzibas.lv Fixmobile nemāk taisīt jaunos telefonus

Fix mobile - nemāk taisīt jaunos telefonus

Interesanti man sanāca. Mans jaunais telefons HTC one M8 izklrita man no klēpja un nosēdās uz asfalta. Tagad lielais jautājums, kur lai taisa. Dzirdēju reklāmu radio, labi, nu mēģinām. Nodevu savu telefonu, bet kad saņēmu, rokas nolaidās. Telefona plastmasas detaļām ielocītas vietas, ekrāniņam nolausta maliņa, un tajā spīd gaisma, un vēl nošmulēts. Kad devos atpakaļ, viņi teica ka nomainīs, bet uz vietas nav detaļa, jāgaida. Sarunājām, ka par sūdaino darbu man ieliks orģinālo ekrānu bet tik un tā ar visu atlaidi jāpiemaksā. Tagad saņemu savu telefonu vēl netīrāku, bet vismaz plastmasas maliņu bija nomainījuši, bet pats felefons izskatās vēl netīrāks. ieliku savā plastmas macīņā un devos prom. Pēc nedēļas sapratu, ka ekrāniņš nav ielīmēts n krīt ārā. Tas bija mans gals. Es sapratu, ka pietiek. Par laimi mans plastmasas vāciņš attur ekrāniņu no pilnīgas izkrišanas. Bet ekrāniņs turpināja virzīties uz āru, es ti to stumu iekšā a viņš tik nāk ārā. Šodien skatos liels plīsiens pāri manam smukajam ekrānam. Un nav ne kritis ne spiests. Tikai ieliku somiņā atsevišķā kabatā. Un ko tagad? atkal 160 Euro? Saku vienu, savus labos telefonus nesiet labot kur viņus nopirkāt, sanāks pārmaksāt kā man 40 euro vairāk kā teica tie pie kā nopirku un vēl nebija ielīmējuši viņu.

I