www.sudzibas.lv finanss Vai tas tiešām ir nopietni?

finanss - Vai tas tiešām ir nopietni?

Sveiki!
Intrese, kas ir tam arzemju kompanijam, kas piedava aizdevumus?
Jo ir ievietots sludinajums un ik pa laikam atnak kads e-pasts no arzemju kompanijam, ka piedava kreditu.
Lai gan vienreiz intreses pec pajautaju lai nosuta firmas registracijas kopiju, ka tada vispar ir, protams tadu ari sanemu, ar visiem zimogiem parakstiem, un terminiem utt.
Un ari pasi zvanija man, un deva Bankas kontaktallruni, lai gan neparbaudiju kas tani gala atrodas.
Un visas sis kompanijas atrodas Nigerija.
Vai ir vispar kaut, kas tads iespejams, vai ari tadi pasi krapnieki ka pie mums LV?

V Vadik 11.11.2010

Esi loti uzmanigs, daudz ir ta teikt krapniku

T To Ferratum 12.11.2010

Nigerija?100% krapnieki.Padomā loģiski kurš no Nigērijas lasīs sludinājumus LV valodā vai saitā.

Z zblv 12.11.2010

Tie ir krāpnieki, nedod nekādu informāciju par sevi, nekādas ārzemju kompānijas nekādā gadījumā nedos aizdevumus, meli, blefs un tīrākā krāpšana, esiet uzmanīgs

E [email protected] 12.11.2010

Ja bet vini jau caur tulkotaju tulko.
Un ta drosibas nauda itka neaiziet lidz viniem bet gan tikai lidz bankai, un banka abdrosina manu aizdevumu.
Jo man radi dzivo ASV un tiesi ari vieniem jautaju, un esot sads princips ka jaapdrosina.
Bet tas ta, galvenais intrese kads reals cilveks vai ir ko sanemis.

P parastais 12.11.2010

Nigerija, ta ir 100% krapnieku valsts . Nekada gadijuma nedrikst sutit viniem nekadu naudu . Varat viniem par to uzrakstit visas valodas, ja gribes, vini partulkos .

T Tatjana 20.12.2010

Vai kāds ir saņēmis kredītu no ārzemju (Anglijas, Amerikas) bankām?