www.sudzibas.lv Finanses Krāpniecība

AtrisinātaFinanses - Krāpniecība

Uzmanieties no privātpersonu piedāvātajiem pakapojumiem aizdot naudu.Konkrēti ir tāds Juris Volkovs. Tālruņa numurs +371 20263849.Ir arī e-pasts: [slēpt]@gmail.com .Tas bija 2010.gada sākumā ,kad ļoti vajadzēja naudu.Man bija ss.lv sludinājums.Juris piezvanīja un piedāvāja palīdzēt.Sākumā vajadzēja ķīlu.Kā ķīlu piedāvāju zemi.Tad vajadzēja zemes plānu kopiju.Tad par pakalpojumu,pēc viņa vārdiem vajagot 40.00 LVL.Tad vajadzēja juristam.Tad notāram.Tikāmies vairākas reizes T/c Jugla kafejnīcā.Naudu rokās neņēma.Pavēra vaļā mapi,kur to naudu ieliku.Un tā vairākas reizes.Kopsummā izkrāpa 140.00LVL.Tad,kad viņš piedāvāja iemaksāt pirmo iemaksu 180.00LVL,sak' lai pavērotu un pierādītu ,ka man būs iespēja to aizdevumu atdot,mans mērs bija pilns.Neko vēl nebiju saņēmis,bet jau jāatdod!Tad uz zvaniem atbildēja,ka pamazām to izkrāpto naudu pārskaitīs atpakaļ.Uz e-pastu arī atbildēja un solīja vesela gada garumā.Pēc tam pazuda.Nu riktīgs,,aktieris".

Sūdzība veiksmīgi atrisināta janimjanim 05.01.2016

Juris Volkovs 2015. gada jūnijā veicot pēdējo maksājumu,beidzot ,atmaksāja izkrāpto summu 140 LVL.

J

L lauris.bocs 28.04.2013

Līdzīgi bija arī celtniecībā - savulaik 2012.gadā atsaucās uz sludinājumu dzīvokļa remontam. Saņēmis avansu, noorganizēja brigādi un ~ nedēļu padarīja darbus, pēc tam teica, ka vajagot vēl nedaudz papildus finanses, lai sanāktu materiāliem utt. Atteicām, un teicām, ka par avansa summu vismaz puse vēl nav izdarīts, tāpēc viņš mums vēl parādā - solīja, solīja, bet tālāk neko neizdarīja, tā arī pazaudēju avansa daļu, par ko neko neizdarīja (~ LVL 200). Pāris simt latu dēļ mac tizcams, ka būtu vērts tiesāties.

Ja vajag papildus info, droši rakstiet - [slēpt]@inbox.lv

J janimjanim 19.07.2015

Tagad varu teikt, ka Juris Volkovs sākot ar 2014.gada 9.septembri pavisam 9 maksājumos atgrieza 150.00 eiro un vel 50.00 eiro ar 2 maksājumiem atgrieza.Kopā sanāk 200.00 .Tas ir tieši tik cik toreiz izkrāpa.Ātro kredītu kompānijas sākot ar 2. aizdošanas reizi, pieprasa komisijas naudu.Tad pieņemot, ka kopsummā 200 eiro-tagad-tiktu pagarināti 38 mēneši, sanāktu, ka man papildus vēl vajag saņemt 760 eiro, jo katru mēnesi 20.00 eiro kā pagarināšanas maksa.
Kopumā ņemot pamatsumma atgriezta ar kavēšanos 38 mēnešu garumā.(No manis nauda tika iedota agrāk, nekā es publicēju sūdzību!)38 mēneši ir lidz 4.jūnijam 2015.gadam, kad saņēmu pēdējos 25.00 eiro.

L lauris.bocs 14.12.2015

28.04.2014. pievienoju pie lietotāja "janimjanim" 27.12.2012. uzsāktā tēmas "finanses", kurā tika komentēts Juris Volkovs, savu komentāru pēc paša pieredzes. Šobrīd minētā tēma ir sekmīgi atrisināta un komentāri vairs nav pievienojami, tāpēc izveidoju atsevišķi, lai norādītu, ka arī mans gadījums ir sekmīgi atrisināts.

Proti, pēc sudzibas lv komentāra izlasīšanas Juris Volkovs patstāvīgi sazinājās un godprātīgi nedaudz vairāk kā 1 gada laikā atmaksāja parādā palikušo summu, līd ar to sūdzība vairs nav aktuāla. Lauris, 26178397.