L Likumsargs 06.11.2011

Ja gribi izmest naudu tad vari sasieties! Tie taču afēristi!
Vai tiešām Latvijā vēl ir muļķi, kas uzķerās uz šādiem sludinājumiem?

P parastais 07.11.2011

... ja tu doma ka emails beidzas ar fr, tad vini ir no Francijas ? Tie ir parasti Nigeriesu krapnieki . Beidzat ielaisties ar viniem . Noteikti jau kads naivais ir viniem kaut ko samaksajis, tapec vini ir pietaisijusi pilnus visus sludinajuma blogus un pat seit raksta . Biedzat barot krapniekus . Ja netici tad piezvani viniem un tu dzirdesi to "" franchu "" valodu .

M MARTA 07.11.2011

KAPEC JUS DOMAJAT KA NO FRANCIJAS, NO LIELBRITANIJAS UN RUNA ANGLU VALODA ! ADRESE ARI SAKRIT UN TELEFONS . GOOGLE SKATIJOS VAI REALI EKSISTE TADA KOMPANIJA .VINI PASI MAN ZVANIJA .ES JAU LOTI SAUBOS KA EKSISTE VISPAR KADI AIZDEVEJI!!!

A Andris 19.11.2011

Sarakstijus ar United kingdom 3 dienas, solija 100% aizdevumu, vajag apdroshinat aizdevumu 10000 euro ar 405 euro un sutit ar Western Union.Atsutija ID savu ar uzvardu Michael Colinc un izradas manam draugam bija sutiis to pashu foto ar citu vardu un uzvardu.Redz kadi istie aizdeveji??????? Tadu pilns internets.es nesutiju un jums neiesaku.Izdoma visadas shemas un pec 2 dienam visas runas saiet pie Western Union.Tur nav naudas, tas ir iluzija par aizdevumu. Var but kas zina, kur ir istie aizdeveji???????

A Aigarins 07.12.2018

Nemaz nevajag nekadu United Kingdom seit pat pietiek visadu aizdeveju labvelu.Klusti tikai kada bridi vajs.