www.sudzibas.lv filma krievu filmām nē

filma - krievu filmām nē

...
Es ienīstu tv3 cik var tos krievu murgus radīt cits nemaz neka nav apnicis ka ieslēdzu tv3 tā kāds krievu murgs ja nav nekāda jauna tele novele no Meksikas tad vismaz parādiet kādu seriālu kas ir ilgi neradīts un piemēram varētu parādīt 2000 gada filmu neprātīgi iemīlējies ( Locura de amor) lūdzu parādiet ko jaunu vai ko ilgi nerādītu tikai ne tos krievus APRIEBUSIES!!!

V VladLen 21.02.2010

samoje interestnoje v etoj vsej istorii 4to vi Lati6i takije globalnije temi mozete opsuzdatj tolko vot tak na forumax i v komentarijax, togda vi smelije, russkije u vas ploxije i sovetskij sojuz gavno, , , no v lico vi nikogda v zizni neposmeete niodnomu russkomu eto skazatj potomu4to vi ze boitesj nas RUSSKIX!!!sidite v svojej vonu4ej Latvii i pitajetesj govoritj o kakojto Lati6skoj kulture, istorii i e6e o filmax!vpervije sli6u 4to u lati6ej jestj filmi, , , etoz ne filmi a doma6neje video!!!:)))zalj mne vas Bednij, Malenjkij Ni4toznij narod-Lati6i:))))Vsa sila v Russkix oni podnimut etot mir, i stanut ego pravitelami!!!a vi tak vsu ziznj budete gnitj v etoj strane kotoraja davnim davno sgnila poka eje voob6e nestirut s lica zemli, potomu4to nam russkim eto budet vigodno!da mi va6u stranu skoro kupim.i vi u nas rabami budete!!!

A AGA 21.02.2010

Vladlen da labaak ej iepiipee veel kaadu kaasiiti ar zaali, un iebaaz mietu vienaa vieta, lia nomierinaatos, a to no tevis taada sū... smaka naak ka bail, bet sakaraa ar rakstu, av man nekas pretii krievu seriaaliem, kas ir par mentiem(bet tie kas ir kopeeti meksikaanji vai asv seriaali neder), ir ineteresanti un var skatities, 100x labaak nekaa kautkaadas meksikaanju vai amerikaanju ziepenes, bet jebkura gadiijumaa, pa lv kanaaliem nekas praatiigs nav, tad jau labaak discovery skatiities :)

B Baņkieris 21.02.2010

Nu un tagad viens sācis brēkt, ka viņam krievu filams nepatīk, ko tagad darīt? Nerādīt?
Domāju, ka problēma ir Santaa tāpat kā lielākā daļa mūsu daunu valsts jaunatne neprot krievu valodu un tāpēc šāds protests!
Vajag mācīties kaimiņu valodas! It sevišķi Krievu!

L Lola 25.05.2010

tipa latviešu safilmēja savus šedevrus daudz????

ja nepatik skaties latvijas televiziju!!

G Girts 09.12.2010

Labak jau tos murgus skatit neka tavus meksikas ( Locura de amor) fufeli, viens nosaukums jau pats par sevi runa ka tu grib skatit vajrak meslu ziepju operas.