www.sudzibas.lv filma krievu filmām nē

filma - krievu filmām nē

...
Es ienīstu tv3 cik var tos krievu murgus radīt cits nemaz neka nav apnicis ka ieslēdzu tv3 tā kāds krievu murgs ja nav nekāda jauna tele novele no Meksikas tad vismaz parādiet kādu seriālu kas ir ilgi neradīts un piemēram varētu parādīt 2000 gada filmu neprātīgi iemīlējies ( Locura de amor) lūdzu parādiet ko jaunu vai ko ilgi nerādītu tikai ne tos krievus APRIEBUSIES!!!

L lina 08.03.2009

"Istenibaa es gribeetu redzeet vairak labas jaunas Latviesu filmas"

Kur tadas dabut, johaidi??? Jums uz fantastikas nodalu))))))))))

Mamma 08.03.2009

Es zinu kur dabut, tiek jau pie ta stradats.

E Endija 10.03.2009

Kur jums laiks blenzt TV ekrānos?Man pēc darba vienīgā doma, kā tikt gulēt.Un paldies Dievam, ka ir darbs:)

L linda 11.03.2009

Miilaa Santa.

Ieteikshu tev labu TV kanaalu kas ir piemeeroots tieshi tavam intelekta liimenim!

CARTOON NETWORK!

dzirdeeju, ka:
1. Tur nav NEVIENAS FILMAS KRIEVU VALODAA!!!
2. Kanaals ir loti izgliitoshs!
3. Iespeeja skatiities visas dienas garumaa!

*Vieniigais miinuss, ka kanaals ir anglu valodaa. Kaut, tev jau laikam vienalga, lai tik nebuutu KRIEVU valodaa!

2 21 11.03.2009

Sievas kliedz,
Vīri beidz,
Cerību ielā!

1 11-03-2009 11.03.2009

SKAISTI:D

A alkatrons 11.03.2009

Tak, lai rada vecos serialus knight rider, macgyver, a-team, emulatoru, alias, rozes lastu, keriet smartu un vel kaudzi vecas filmas

D Dmitrijs 14.03.2009

Tēma ir izveidota speciāli, un tēma iedarbojās tīri psiholoģiski uz vājiem cilvēkiem, tēmas ideja - lai cilvēki aizmirstu par krīzi, un atcerētos naidu.

Neļātļausim šādiem idiotiem, kuri balstās uz psiholoģisko iedarbību, ļaut mums domāt kā grib viņi.

lai krivi un latvieši dzīvo ar mums kopā, mierā un mlestībā !

е Елена 24.03.2009

Эс лабак грамату паласышу, нэвис то криеву сериалус..
))))))))))))))))))))))))))) Больные люди )))) Ты сначало поройся в истории русских и латышей, и сравни, у какого народа больше героев, учёных, писателей, поэтов и прочих выдающихся людей. Или от просмотра телевизора уже не узнаёшь букв, не получается получать информацию способом прочтения? Деградированный человек, жаль мне тебя.

Mamma 24.03.2009

Jelena nemak rakstit Latviski, bet pamacit gan gribas viesmiligo tautu kuras zeme tiri labi dzivojas. Diez par kadu vesturi tu runa Jelena, ka tik ne par tiem meliem no Padomju laikiem!

O Olga 24.03.2009

Var jau piekrist, ka krievu seriaalu un raidiijumu tieshaam ir daudz, tikai es nesaprotu, kaapeec taadu sashutumu rada tieshi krievu? Kaapeec mees nesuudzamies par citu valstu razhojumiem? Izskataas, ka vaina jau nav produkcijas kvalitaatee, bet tiiraakaa nepatika pret konkreetu valodu...

L Lan 24.04.2009

Labak ja raditu latviešu kino??? tev "ista latviete" tad jaskatas kanalu Romantica, kur no rita lidz vakaram raada meksikaņu šņagu, un tur krievu nav!!! Tavam smadzenem pitiks!!!

L Liene 24.04.2009

Jā filmu izvēle un raidījumi, jocīgi, ka dominē Krievu valodās. Itkā tie paši lētākie!

L Liene 24.04.2009

Žēl, ka krievu kanāli, kas ir LV, nav tik pretimnākoši un ne reizi nav rādījuši raidījumus LV valodā.

Mamma 24.04.2009

Krievu filmaam neee!!!

P poga 28.05.2009

Nevajadzētu rādīt tikai krievu filmas vien, bet rādīt dažādas citas filmas. Ir taču tik daudz dažādu filmu, kāpēc jārāda visas tās aizvēsturiskās ar neskaitāmajiem atkārtojumiem? Brīžiem liekas, ka te nav Latvija, jo kanāli TV3 un LNT ir pārņemti tikai ar krievu filmām, kur kāds krievs visu laiku ārdās un lamājās. Ko redz mūsu bērni, kas ik vakaru fonā dzird skanam krievu lamas? Tas ir kaut kāds murgs!
Ja ir kāda normāla filma ielikta, tad to rāda tikai pusnaktī. Vai tas ir normāli?

I ieva 02.06.2009

Man gan patīk krievu filmas:) Labas un interesantas!!! iesaku visiem:)

U Uģis riktigais 02.06.2009

Ja man jāizvēlas, tad es labāk skatos Krievijas, nevis Meksikas filmas. Krievu kultūra ir labāk saprotama, jo esam kaimiņi :)
Bet visvairak arī es skatos Nacionālo ģeogrāfiju :)
Ja gribas kino, tad tam ir domātas Krievijas interneta lapas, kur bez reklāmam var skatīties visu, kas pieejams :) Protams, ka Krievu valodā.

U Uģis riktigais 02.06.2009

Aizmirsu pieķeksēt, ka nepiekrītu raksta autorei :)

. ... 02.06.2009

Mulkiishi, atradushi par ko satraukties!