Fielmann - Krāpšana

Neieteiktu nevienam apmeklēt šo optikas filiāli Daugavpili, Fielmann. Apkrāpj vecos lauzus un izmana naudu. Kauns būtu.
Pasuta brilles, atnāk ne tādi ramisi. Mēģini pierādit savu vainu un saka, ka tu aizmirsi kādas brilles pasūtiji un spele ar vecu cilvēku atminu, tā vieta lai kau ko daritu. Liek izvēlāties viss dārgākos ramisus un piegāde leto variantu. Ceru, ka jūsu matem / teviem vecvecākiem nenāksies neko tādu piedzīvot. Krāpnieku banda.

17.04.2019

I

Oļegs Zatlers 17.04.2019

Fielmann Liepājā arī ir bijusi negatīva pieredze. Esmu tur nopircis 4 pārus briļļu vecākiem. Reiz atgadījās ķibele ar brillēm, kuras nav tur pirktas (pirktas Rīgā vienā no briļļu veikaliem). Nodomāju, Fielmann takš normāls veikals un, iespējams, arī serviss. Aiznesīšu lai pataisno. Iegāju, parādīju brilles. Bāba baltā aitas vestē, īsiem blondiem matiem paskatījās un atcirta: "Tās taču nav normālas brilles, kur jūs tādas esiet pirkuši? Nav pie mums pirktas. Nav skrūves te un nav tur, kā es viņas iztaisnošu (rāmīši bez skrūvēm). Ved tur, kur nopirki". Labi, sūds ar visu, aiznesu 200m tālāk uz Vision Express un man čalis par 2 Eur iztaisnoja 10 minūšu laikā. Nav jau šī īsti kā sūdzība, bet atsauksme par pretīgu attieksmi. Cipa, nav pie mums pirkts, tātad pēdējais sūds un kraties kur gribi. Ne jau es par velti gribēju viņas iztaisnot, vienkārši, domāju, ka attiecīgajā iestādē kompetenti cilvēki strādā. Tagad domas mainījās. Ne kāju tur vairs nesperšu.

H Happyone 17.04.2019

Nepiekrītu, pati iegādājos tur brilles un veicu redzes pārbaudi. Apkalpoja labākajā līmenī, ļoti profesionāli un atsaucīgi.

I I_k 19.04.2019

Jus tikai ta sakat,Jo jus vai kads jusu pazina tur strada ,citadi jau neko neteiktu

H Happyone 23.04.2019

Neviens man tur nestrādā...