www.sudzibas.lv Ferratum Negodīga kompānija

Ferratum.lv - Negodīga kompānija

Manuprāt, šī kompānija ir ļoti negodīga! Visur reklamē, lai zvana un visu varēs sarunāt, bet tā nemaz nav! Viņi nebrīdinot ,nodod aizņēmumu kredītreformai. Sūtīju e-pastu ar jautājumu "kādēļ man neviens neziņoja par neapmaksātu aizņēmumu (biju pilnīgi pārliecināta, ka tas sen jau atmaksāts-kļūda internetbankā), šie man atbildēja, ka esot zvanījuši un sūtījuši e-pastu -es neesmu saņēmusi nevienu zvanu vai e-pastu! Kad zvanīju kompānijai, atbildēja sieviete lauztā latviešu valodā, vēlreiz izskaidroju situāciju, taču šoreiz viņa nelaipnā tonī atbildēja, ka viņiem nav jāinformē klienti par neapmaksātu rēķinu. Tātad beigās sanāk, ka vēstulē ir melojuši par to, ka zvanījuši un rakstījuši! Meļi un negodīga kompānija!!

E

adiabo 01.05.2014

ja vēlies sodīt krāpniekus, tad iesaku vērsties biedrībā "Baltais Bruņinieks" Jau kādu laiku biedrība veiksmīgi aizstāv savu biedru intereses tiesas sēdēs. Palīdz cīnīties ne tikai ar ātrajiem kredītiem, bet arī ar banku patvaļu.