www.sudzibas.lv Ferratum Slikts serviss

Ferratum - Slikts serviss

Nepieklājīgi ienākošo zvanu/paradu piedziņas nodaļas darbinieki, runa nepatikama toni, iespējams pietrūkst pieredzes, nav profesionāli ferratum vajadzētu veikt papild apmacības un vairāk pievērsties sarunas kvalitātei, viss pārējais ir ka visiem, procenti lieli, ja liekas ka pēc gada veicot maksājum kredīts nesamazinās, iespējams jūs veicat minimālo iemaksu, ieteiktu sazināties un pajautāt kāda iemaksa ir jāveic lai varētu visu atmaksāt gada laika piemēram, darbinieks aprēķinās.

06.05.2019

La

Ar Artūrs Dante 06.05.2019

Ienāk Ferratum darbinieks pie ārsta ar vardi uz galvas.
Ārsts prasa par ko žēlojaties ?
Varde atbild - ai man te kaut kāds sūds pie pakaļas pielipis !

зато ОНО довольное.

Tu Turkey901 06.05.2019

Parādu piedziņa nezvana parādniekiem, lai apmainītos ar laipnībām!
Ja piesavinājāties svešu naudu, kuru nevarat atdot, tad būs vien jāpacieš nepatīkamais tonis un jāklausās acis zemē nodūrušam!

Be Bez_vārda 06.05.2019

Un kas viñiem liek izdot tik vieglus krediitu izsniegshanas noteikumus? Briinaas,ka cilveeki njem krediitus. Protams, ka njems, jo cilveekam musdienaas naudu vnk vajag. Plus vel ir diivainas kompaanijas tajaa zinjaa, ka kad atdod krediitu, taa tev raksta atkal un piedaavaa atkal to kreditu panjemt. Te atkal vainiiga kompaanija, kas dziivo uz cilveeka vaajiibaam un smago dziivi ieksh lv.

вы можете понять суть, что большая часть долгов подделано, подсчёт математический это вообще ужас, школьник 3ьего класса лучше знает как подвести математический расчёт. судебные исполнители при долге 100 евро снимают в десятки разы больше, чем судебное решение, это вообще полуразвитая отрасль. tiesu izspilditáju padome это знает. и это при том, что долг не погашается, а деньги отстаются на руках у фирмы по выбиванию долгов или у полуразвитых судебных исполнителей. как мне сказали в конторе у судебного исполнитиля: У нас длинный х..й и этим х..ем мы делаем, что хотим. вы вообще суть понимаете, что происходит? идеология такая: довести до сознания общества, чтобы платили без суда сколько угодно, а до суда дело не доводили.

Ni Nils P 12.09.2019

Pirkart viniem ir jaievero PTAC likumi pirs dod kreditu parbaudi klijentu sis visas firmas pedeja laika nedar,taka neredzu seit vainu klijenta

Ar Artūrs Dante 06.05.2019

Piesavinājies svešu naudu - es vienkārši esmu šokā par šitiem latviešu gusāriem. Viņi par velti naudu nedod. Taisnīga reklāma būtu nevis kredīts - bet mēs negribam strādāt, Jūs strādājiet mūsu vietā ! - lūk kas ir kredīts.

Nodūruši acis zemē ir tikai tāli un iespējams veci cilvēki, tādi kā es ņirgājās par parādu piedzinējiem - un dara to uh cik labi, viņiem perdaki deg kūpēdami :))

Vl Vladimirs Majorovs 04.06.2019

Paņēmam kredītu. 2000eur. Maksājam gandrīz gadu. Gandrīz pa 200eur... Nesen paskatījamies cik esam vēl parādā. Ganrdrīz 2000! Domājam ka tas ir sistēmas gļuks, uzraksijam vēstuli, jo uz telefona zvanam neatbild! Saņēmam atbildi, ka Mēs tagad maksājam parsvarā TIKAI procentus! Un kas mēs maksājam- tas ir minimalais maksajums! Un ja mēs tā maksāsim- mums vēl jāmaksa 122 mēnesi! Izradās, ka paņēm 2000- esi paradā 20 000! KU SKATĀS VALSTS?!

Tu Turkey901 04.06.2019

Kur Jūs pats skatījāties, kad parakstījāt līgumu?!
Jums tiks iedots maksājumu grafiks un līgums, tur viss melns uz balta atrunāts!

Vl Vladimirs Majorovs 05.06.2019

Kur? Paradiet lūdzu!