Ferratum sia - parāds

Ferratum sia rullē, īsi un kodolīgi, tevi neuzklausa vispār. Nokavēji maksājumu, pazvana, paziņo ka saruna ierakstās un konkrēti ja līdz tadam un tādam datumam nesamaksāsi nododam paradu piedziņai, ja nešaubos termiņu deva kadas trīs dienas un viss. Pretīm nenāk vispār tev, čau rasma.

I

I Ieva 15.12.2010

Diemžēl tā ir!

A argentum 28.12.2010

Nu tak paņem latīņu vārdnīcu un izlasi, ko nozīmē latīniski vārds: ferrum un no tā atvasināts adjektīvs: "ferratum" un vis taps skaidrs, un tāpēc nav jābrīnās, ka "...tevi neuzklausa vispār...".

T Tina 08.02.2011

Ferratum Bank Pārstāvja atbilde 02.03.2011

Ceinījams klients! Vienmēr esam gatavi uzklausīt Jūsu viedokli gan rakstiski, gan mutiski. Tālr. +371 2990 6000, e-pasts: [email protected]
Nekautrējieties, droši zvaniet, vienosimies un atradīsim kopējo risinājumu.
Gadījumā ja operators neuzmanīgi Jūs uzklausīja vienmēr varat rakstīt mūsu direktoram: [email protected]

I INESE 02.03.2011

Nepiekrītu Janai !!! FERRATUM uzklausa, visu var sarunāt. Protams, ja klients pilda to, ko pats solījis !!!

E Esesesseseseseses 02.03.2011

Muaaahahahahaaaa! Mjaaaaaa, tas nabaga cilvēciņš Jana raxtīja 21.10.2010, a padlas no Ferratum pamožas tik tagd, un vēl ar kautkādu piestutētāju vārdā Inese! :D :D :D :D FERRATUM, JŪS SŪKĀJIET UN SŪKĀSIET VIENMĒR... :D :D :D :D kaut Jūs ātrāk bankrotētu, kā Jums līdzīgie kāsēju kaktu kantori!

I INESE 07.04.2011

Kas tie par suņa murgiem ? Ja esi nokavējis parāda atmaksas datumu vai jau iepriekš zini, ka nevarēsi konkrētajā datumā atmaksāt kaut vai pagarinājuma summu - pazvani PATS uz FERRATUM un NEMĀNOTIES pasaki konkrētu datumu, kurā PATIEŠĀM samaksāsi !!! Vajag uzvesties kā pieaugušiem cilvēkiem, tad arī attieksme no kompānijas puses ir adekvāta !!!

L Linda 11.04.2012

Mjā. Par Ferratum nekad tā īsti nebiju labās domās, bet pēdējo mēnešu laikā krasi esmu mainījusi domas un laikam turpmāk sadarbošos tikai ar viņiem. Visu var sarunāt, naudiņa ienāk ātri, visādas atlaides arī eošajiem klientiem. Pārējās kompānijas piedāvā atlaides un bonusus tikai jaunajiem klientiem, a Ferratum ik pa laikam iedod kredītu "par brīvu" pat jau esošajiem klientiem. Tagad vēl ir arī arī aizdevums ar atmaksas grafiku...

V veloche4332 22.10.2013

Man jau nu gan liekas, ka šī ir zolīda kompānija, reku arī ir tikai labas atsauksmes http://kredits247.lv/ferratum/