www.sudzibas.lv Ferratum Плохое отношение к клиентам. Это не банк

Ferratum - Плохое отношение к клиентам. Это не банк

У меня возникли временные трудности с возвратом кредита. Наложилось два обстоятельства: увольнение с работы с ипытательного срока без всяких компенсаций, болезнь и смерть близкого человека и связанные с этим расходы.

Связалась c ferratum bank, чтобы предупредить, что могу погасить текущий долг 5-го октября и потом продолжать оплату кредита в соответствии с графиком. Дата оплаты последнего счета - 27-е августа. То есть срок задолженности меньше 2-х месяцев. Мне сказали, что это невозможно, так как у меня были кредитные каникулы в июле и что они не могут ждать так долго. Мне назначили крайнюю дату 16 сентября для погашения вего одного счета за август. Иначе - передача долга третьим лицам со всеми вытекающими последствиями.

Крайне не советую иметь с ними дело. По факту это никакой не банк, а обычная мошенническая микрокредитная контора.

09.09.2019

Atbilde no Ferratum Support Pārstāvja atbilde 09.09.2019

Sveicināti!

Mums patiesi žēl par Jūsu tuvinieku!
Izvērtējot radušos situāciju, varam vienoties, ka daļu rēķina apmaksu varat veikt vēlāk, bet Jums jāveic daļa no rēķina apmaksas jau šonedēļ. Lūgums ņemt vērā, ka oktobrī veicot rēķina apmaksu, Jums būs jāapmaksā divi rēķini (kavētais un tekošais rēķins). Diemžēl bezmaksas kredītbrīvdienas nevarm Jums piešķirt, jo tās jau esat izmantojusi jūlija mēnesī. Tā kā mēs caur šo portālu nevaram Jūs idendificēt, aicinam sazināties ar mūsu parādu piedziņas nodaļu pa telefonu 66100028 vai e-pastu [email protected], lai vienotos precīzi cik lielu summu maksāt šonedēļ, un cik varēsim atlikt uz nākotni.

Atbilde no Ferratum Support Pārstāvja atbilde 10.09.2019

Kredītlīnija ir beztermiņa aizdevums kurā nav atmaksas grafika. Katru mēnesi klients saņem e-pastā rēķinu,  kur norādīta pilna summa atmaksai, aprēķinātie procenti un minimālā maksājuma summu un klients pats nosaka, cik ātri atgriež aizdevumu, jo lielāki maksājumi tiek veikti, jo ātrāk tiek atgriezts aizdevums un mazāk uzskaitīta dienas procentu likme par aizdevuma izmantošanu.

Оккупант 10.09.2019

У ferratum не существует каникул.

K [email protected] 10.09.2019

Esmu ar ferratum klienti un maksātāji, esam pamanījuši to ka viņiem ir dārgākie procenti nevis summa ko paņem un jāiemaksā summu +no ikmēneša maksājuma summa tiek tikai 3jeb4€,un summa nekrītas.

S solveiga21 17.09.2019

Продолжение истории. Позвонила в Ferratum по телефону отдела взыскания долгов. Договорились о рассрочке с условием, что в течение нескольких дней я обязана погасить часть суммы долга в размере 50 Eur. 11 сентября я сделала перевод и получила СМС о том, что мой платеж зарегистрирован.

17 сентября мне приходит новое СМС уже из отдела взыскания о том, что платеж, о котором договаривались, к ним не поступил. Хотелось бы уточнить, это техническая ошибка или такой такой изощренный способ давления?

F Ferratum Support Pārstāvja atbilde 18.09.2019

Labdien, Solveiga.

Lūdzam Jūs sazināties ar mūsu klientu servisu izmantojot tālruņa numuru +371 66100023.
Klientu servisa kolēģi palīdzēs Jums atrisināt situāciju un saprast vai maksājums ir saņemts.

Lai Jums jauka diena.