www.sudzibas.lv Ferratum Nav informacija par maksajumiem

Ferratum - Nav informacija par maksajumiem

Manuprāt, šī kompānija ir ļoti negodīga! Viņi nebrīdinot ,nodod aizņēmumu kredītreformai. Sūtīju e-pastu ar jautājumu neapmaksātu aizņēmumu (biju pilnīgi pārliecināta, ka tas sen jau atmaksāts), šie man atbildēja, ka esot zvanījuši un sūtījuši e-pastu -es neesmu saņēmusi nevienu zvanu(labi es samainīju numuru)bet e-pastu, ne sanemujusi, un vini teica ka vini sutija man tas 15/12/15! Uzrakstīju viņiem vēstuli lai viņi atsuta man šo vēstule kas bija 15/12/15, bet viņa vispār atbildēja man, ka viņiem nav jāinformē klienti par neapmaksātu rēķinu. Tagad viņi pateica : Kā iemesla dēļ tiek šobrīd gatavots nodošanai parādu piedziņas kompānijai. Nezinu ko darīt, rakstīt sūdzību, vai iet pie advokāta??? Meļi un negodīga kompānija!!