www.sudzibas.lv Ferratum Krāpšana tīrākā veidā

Ferratum - Krāpšana tīrākā veidā

Kantoris strādā tikai priekš cilvēku krāpšanas. Aizņemos 1070 euro, par gadu samāksāju 816,24 eur, atlikums (807,85) eur. Tas nozīme kā no paņemtas summas reāli atmāksāju tikai 216 eur pa gadu! Cilvēki vienkārši bezkaunīgi. ņemt tādus procentus, kur skatās pateretāju tiesību aizsārdzības centrs? Nevienām neieteiktu ņemt aizdevumus šājā sūda kantori. KRĀPNIEKI vienu vārds sakot.

J Jānis Adijāns 11.02.2019

Krāpšana noteikti tur nav. Negodīga komercprakse - viennozīmīgi

P partezab 20.02.2019

Apzog cilvekus taisa viltus dokumentus. Un apshmauc cilvekus ar procentiem. Un tos palielina nemanot nebridinot. Par vienu menesha kavejumu uzkrajas 200 euro. Tas nav labi. Un ari darbinieki tur ir tadis kuri ignore negrib nemties uz sevis atbildibu tad kad cilveks prasa lai atsuta rekina gan vestures parrakstu. Esat uzmanigi.