www.sudzibas.lv Ferratum Krāpšana, slikts serviss

Ferratum - Krāpšana, slikts serviss

Visu laiku maksāju kredītu, tagad ar pēkšņo elektrības cenu pieaugumu, kad elektrības rēķins vien jau iesit pa kabatu, nemaz nerunājot par pārējo diezgan ātro preču sadārdzinājumu interesējos vai nav iespējams maksājumu atlikt uz ko saņemu atbildi ka nav šāda iespēja un arī ikmēneša maksājuma summas ir mistiski lielālakas nekā pie līguma slēgšanas. Jau nožēloju, kā izvēlējos šo servisu, jo nu sanāk, ka man jādzīvo badā un uz ielās, galvenais, lai viņiem samaksā visu. Zvanot ilgi jāgaida un jāklausās mūzika.

24.10.2022

A A.M.25 24.10.2022
bez kommentāriem

Neiesaku nevienam, lūdzu meklējiet jebkadus variantus tikt galā ar Jūsu finansiem, bet neaizņematies pir Ferratum.

S Sudzibas.lv Admin 21.11.2022

P PatiesiibasMeka 24.10.2022

Easy! “ Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt!”

G gadalaiks 25.10.2022

Kapēc kādam ir jums jāaizdod nauda, ja jūs negribat to atdod? Jums šķiet, ka ferratum ir labdarības iestāde?
Kas būs, ja visi izdomās atlikt maksājumus, jo cenas arī citiem ir sadārdzinājušās, ne tikai jums.

Good Intentions 25.10.2022

Nav ko ņemt vai arī sūdzēties, kad nevari atdod termiņos. Tāds ir tas bizness nejau uz labdarbību un pretīmnākšanu(rets gadijums) balstīts.

Good Intentions 25.10.2022

, bet gan uz izģērbšanu, ja dunduks vai nepaveicas.