www.sudzibas.lv Ferratum Krāpšana, slikts serviss

Ferratum - Krāpšana, slikts serviss

Грабительская кантора, дерут бешеные невиданные проценты по кредиту. Буду обращаться в ртас! Брала кредит 2 года назад 2000€ платила ежемесячные платежи, а за эти 2 года сумма не уменьшилась, а увеличилась на 100 €, это просто беспредел, в день процент больше 6€. Не берите у них никогда никакие займы!

13.09.2020

E

Ivo 13.09.2020

Tūlīt uzradīsies vesela čupa ne pārāk gudru cilvēku, kas teiks, ko tad ņēmi, bija jālasa noteikumi u.t.t.
Manuprāt šie cilvēki ir pamuļķi. Jo, lai cik dīvaini tas nebūtu, bet ātrajiem kredītiem labākie klienti ir tie, kas maksā minimālo maksājumu, ar viņu nedzēšot VISPĀR neko no pamatsummas, kas reāli nav nekas cits kā krāpšana.
Vislabāk ir šos kredītus neņemt vispār, bet diemžēl Latvijā sociālā situācija ir tāda kāda viņa ir, un cilvēks šajās šaramigās bieži kreditējās iekļustot parādu slazdā, nākās ņemt jaunus kredītus, lai segtu vecos u.t.t

Es pilnībā bez maksas piedāvāju izveidot situāciju, kad 99% parādi tiks norakstīti, tikai retais parāds aizies līdz tiesu izpildītājam.

Sliktākais, kas var būt 1. Jūs 10.gadus būsiet "melnajā sarakstā" 2. ja kreditors tik tiešām aizies līdz normālai tiesai (nejaukt ar vienpusējo tiesas pavēli) jūs maksāsiet 50% no savas algas, toties parāds būs fiksēts un ar tiesas palīdzību var noņemt lielāko daļu sākotnējā kreditora uzskrūvētos % un līgumsodus. Ļoti ļoti daudzi cilvēki mūsu valstī maksā pat vairāk kā 100% savas algas mēnesī, baidoties no kaut kādām mistiskām sekām.

Vairāk par manu piedāvājumu variet palasīt

P parasts_vecis 15.09.2020

Вот тут весьма детально расписано, почему не стоит играться с кредитной линией

N n1 25.12.2020