www.sudzibas.lv Ferratum Krāpšana, necieņas izrādīšana

Ferratum - Krāpšana, necieņas izrādīšana

šodien paliku sēdus ar validolu rokās. Darbiniece mani rupji aizvainoja ka nezvanu es, saka ka meloju, un saka mans maksājums nav saņemts, novirzīts uz meitu, jo meita ir klients, tikai tāpēc ka maksājuma uzdevumā aizmirsts pers.kods. Mans kā pensionāram nav lieki 50 eiro, 2 reizes mēnesī, es vienreiz jau samaksāju, arī maksājuma uzdevums tika nosūtīts.
Bet kompānija atsakās labot savu kļūdu, pietam ļoti labi apmāca savus darbiniekus izturēties nepieklājīgi pret cilvēkiem gados.
Iesaku pārdomāt, kur aizņemties, nedod dievs cilvēks samaksā par jums un aizmirst kādu detaļu, savu naudu jums atpakaļ neredzēt!
Ļoti krāpnieciska rīcība...un neadekvāta!
pie tam baigā firma, izmanto paysera banku lietas banku, lai izvairītos no nodokļiem laikam, un adrese kāda šiem - Ferratum Bank p.l.c.
Tagliaferro Business Centre
14 High Street
Sliema SLM 1551, Malta nu nav viņi maltā, bet gan rīgā.. te nu viņi melo vai ne?

T

Dainis 16.11.2017

Tak lai meita, veic iemaksu jūsu vietā.

TasEsLV 17.11.2017

Ja meitai ir kredīts un jums ir kredīts un maksāts tiek no meitas konta, kā var saprast ,ka maksāja par jums? Paši nu vainīgi ka nenorādijāt Maksājuma uzdevumu.

A Antra555 17.04.2019

Līdzīgs gadījums. Arī skaitīju no meitas konta bet maksājuma mērķi norādīju savu personas kodu bet to nav ņēmusi vērā un tāpat seguši manas meitas kredītu nevis manu. Tad kāpēc ir jānorāda maksājuma mērķi personas kods ja to neņem vērā. Manu naudu var aizskaitīt jebkuram tā sanāk. Krāpšana viss īstākā., nekas būs jauns sižets bez tabu, jo sazinoties gan ar ptc un konsultējoties ar pazīstamu juristu šajās darbības tiek saskatīta visstiraka krāpšana! Cilvēks maksa rekinu, norāda maksājuma mērķi pareizu personas kodu bet maksājums tiek aizskaitīts pilnīgi citam cilvēkam un procenti aug lai viņi var uzvārīties! Nekas samaksas gan manus procentus gan morālo kaitējumu! Nevienam neiesaku sadarboties at šiem cilvekiem! Operatori pat neuzklausa, e-pastus vērā neņem un acīmredzot neskatās kas norādīts maksājuma mērķi un kad veic šo maksājumu!