Ferratum - Krāpšana

Paņēmām kredītu. 2000 eur. Maksājam gandrīz gadu. Gandrīz pa 200 eur... Nesen paskatījāmies cik esam vēl parādā. Gandrīz 2000! Domājam ka tas ir sistēmas gļuks, uzrakstijam vēstuli, jo uz telefona zvanam neatbild! Saņēmām atbildi, ka mēs tagad maksājam pārsvarā tikai procentus! Un kā mēs maksājam - tas ir minimālais maksājums! Un ja mēs tā maksāsim - mums vēl jāmaksa 122 mēnesi! Izradās, ka paņēm 2000 - esi paradā 20 000! Kur skatās valsts? ! Kas par 90ie gadi? !

04.06.2019

A Aleksandr111 02.06.2019
Slikts un neprofesionāls serviss !

Являюсь клиентом этой конторы уже 5 лет, всегда плотил во время и был согласен на высокий процент, выплаты делаю ежемесячно но дополнительную сумму не выдают..Не рекомендую связываться !

C critical thinker 04.06.2019

līgu lasījāt? arī mazo druku?

C critical thinker 04.06.2019

* līgumu, protams. aprēķins 2000 pret 20000 arī neliecina par īpašām loģikas spējām.

M Mego izmeklētājs 04.06.2019

0,2843% dienā viss skaidri gaiši rakstīts

Joe Rogans👽 04.06.2019

Tev reāli nepaveicās ar to kredītu, cik es skatījos tev dienā jāmaksā 5€ procentos. Jo ātrāk izmaksāsi, jo labāk. Es brīnos kā tas iespējams.

V Vladimirs Majorovs 05.06.2019

Ja maksāt pa 200 120 mēnesi. Gandrīz 20 000 arī būs... (neiedziļinaties matemātikā un pieņemsim, ka maksājums ir fiksētais)

Оккупант 05.06.2019

это не 90ые. это конец 70ых и начало 80ых

X xctaps 05.06.2019

Līgums ir ne tikai jāizlasa, bet arī pašam jāparēķina tie procenti ... Tā ir visos nebanku kreditēšanas caurumos, sākumā maksā TIKAI procentus, tādēl, lai ja nespēsi nomaksāt uz beigām būtu palikusi lielāka pamata parāda summa.

K Kristīne 29.06.2019

Mums tas pats,dabujam panemt citur,lai samaksatu,neiesaku nevienam tur ñemt,tad labak SMS kreditu,bet tur pamata tas pats!

Z Zuksidija111 08.12.2019

Ferratum.Tieši tas pats,tik,maksā un maksā no kopējās summas nekas neiet nost.Neiesaku sadarboties.

I inga skuja 13.01.2020

Sakiet lūdzu kādam ir izdevies rast risinājumu ar ferratum?