www.sudzibas.lv Ferratum Krapniecība

Ferratum - Krapniecība

Lūdzu neņemiet naudu no šīs krapnieku kompanijas. Jo pagajušo gadu aizņemos naudu, maksāju visu laiku, bet šogad sanaca paņemt kredīta brīvdienu. Un tad tik sākās. Jāatmaksā divkārši.. Un attieksme nekada kad zvanu, vel nejauki atbild.. Tagad izradas kad es esmu visu šo gadu esmu maksajusi procentus 😁 jo jāatmaksā pilna summa tagad.

10.02.2022

Atbilde no Ferratum Support Pārstāvja atbilde 10.02.2022

Sveicināti!
Patiesi žēl, ka neesat apmierināta ar mūsu sniegtajiem servisiem. Veicot ikmēneša maksājumus, daļa no maksājuma sedz procentu maksu, daļa pamatsummu. Vienmēr klientiem iesakām veikt lielāku maksājumu, kā minimālo, lai aizdevums tiktu atmaksāts ātrāk un samazinātu procentos samaksāto summu.
Ja gadu esat maksājusi tikai minimālos maksājumus, pamatsumma daļēji būs dzēsta un Jūsu apgalvojums, ka maksāti tikai procenti ir nepatiesi. Atmaksas grafiks un procentu likme ir norādīta līgumā, kuriem piekrīt klients, piesakoties aizdevumam un arī apstiprina, ka ir iepazinies ar noteikumiem, pirms pabeidz pieteikumu.
Detalizētu informāciju varat redzēt savā klienta profilā, kad ir veikti maksājumi un kā dzēsusies pamatsumma.

K

P Palīgs neskaidrajiem 10.02.2022

Tas ir domāts kā īstermiņa aizdevums, zaķīt. Vēlams atdot nākamajā mēnesī. Ja domā atmaksāt ar gadiem, tad ir pakaļā. Nesūrojies.